Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
silllveto - Майсторица
Тука стана Искрено и лично. Човекът е обяснил кво е направил кат не ти харесва, не пиши.
Това са труд, умение, желание, търпение. Аман!
kuuuuuul - майстор
Аз мисля че хора които не уважават труда на другите нямат място в този форум.

Колко от гоблените които си закачил са твое дело?
Gladiator_BG - специалист
Стефан написа:
dito написа:
...Не може всичко да има смисъл и символика - не ми казвай, че у вас е така. Това, най-малкото, би означавало, че си ерген :lol:
В голяма грешка си. При мен почти на всяка стена има гоблен. Не, не съм ерген. Вече 2 пъти съм женен.
значи си бил пишман ерген ... :lol: :lol: :lol:
в кръга на шегата естествено ... :wink:
sspoko - специалист
Относно мащабирането макар че вече коментарите са в друга посока, отваря се файла в CorelDRAW задават се размерите които са ни нужни 1към 1 и в принт опцийте има възможност да се отпечата на колкото листа е необходимо.
mim - специалист
лилавеенето на сивото върху зеленото е оптичен ефект, не е "истинско" оцветяване :-D
sspoko - специалист
сега се сещам за още един вариант за мащабирането разрови по някои таван и ако ти попадне някой стар апарат за прожектиране на диапозитиви става супер. отпечатваш си орнамента във формат на диапозитив върху прозрачно фолио /има ги вече и в по големите книжарници и за мастилено струен и за лазерен печат/ пъхаш в апарата проектираш на стената и само пречертаваш линиите.
rockwall - майстор
по-несръчните (или просто леко мързеливите :) ) могат да отидат в първата рекламна агенция, изрязваща стикери и да си поръчат да им ги изрежат на плотер - може и от самозалепваща хартия - ще си спестят всички етапи преди оцветяването, а ще могат и да залепят шаблона на стената
sspoko - специалист
rockwall написа:
по-несръчните (или просто леко мързеливите :) ) могат да отидат в първата рекламна агенция, изрязваща стикери и да си поръчат да им ги изрежат на плотер - може и от самозалепваща хартия - ще си спестят всички етапи преди оцветяването, а ще могат и да залепят шаблона на стената
Горещо НЕ препоръчвам използването на самозалепваща хартия ако ще се ползва за шаблон и после да трябва да се отстрани, разликата в цената с фолиото едва ли ще е толкова голяма /или поне не би трябвало да е като имам в предвид цената на едро на фолиото и хартията/.
rockwall - майстор
е и аз за фолио казвам - не знам даже че има и хартия

трябва да е фолио, че да не се къса прии отлепване - друг пиниз е че може да се залепи само по контурите - т.е. ако е по-голяма фигура, се отлепва само по края, за да не се свали накрая мазилката и шпакловката от много декориране

Тема "Стенна декорация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: