Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
se7en - напреднал
При свалянето на старата замазка, реших да добавя сифон (минава по дължината на гаража до шахтата пред него), мързеливо спестен от страна на водопроводчика, който лепи тръбите. Всъщност бях задължен да ползвам услугите му от страна на строителя, поради спецификата на промените които желаех да направя.
Удължаване на гаражните врати с 2 'Г'-образни профила, монтаж на стопери на вратите и набиване на тръби за тях. Повтаряне на латекса на метър от пода, поради полагането на новата замазка. Лепене на цокъл и фугиране, тапети, монтаж на стойки за фолиа + добавяне на завеса за комарник.

Прикачен файл

P9060097.JPG

Прикачен файл

P9060100.JPG

Прикачен файл

P9060019.JPG

Прикачен файл

P9060066.JPG

Прикачен файл

P9060037.JPG
se7en - напреднал
...

Прикачен файл

P9060154.JPG

Прикачен файл

P9060142.JPG

Прикачен файл

P9060138.JPG

Прикачен файл

P9060119.JPG

Прикачен файл

P9060149.JPG
se7en - напреднал
...

Прикачен файл

P9060172.JPG

Прикачен файл

P9060184.JPG

Прикачен файл

P9060179.JPG

Прикачен файл

P9060185.JPG

Прикачен файл

P9060204.JPG
se7en - напреднал
Останаха някои неща още за довършване като: хладилник, боксов чувал и сгъваем гладиатор вляво от тоалетната, но поради пренасочване на средства към друг приоритетен проект, ще ги отложа за по-нататък. :)
Общо взето такава ми бе представата за гаража на проект, реализацията му отне повече от предвиденото време ...но по-важното за мен лично, е че успях да я постигна сам, но не и без мажоритарно финансово подпомагане от страна на баща ми - Благодаря ти!
Благодаря и на вас за отделеното време. Хубава вечер. :)

П.П. Изказвам огромна благодарност на всички съфорумци, допринесли с интерактивната си подкрепа по темите, които се наложи да изчета. :prayer:

Прикачен файл

g.png
g.png (17.9 KиБ) Видяна 8258 пъти
valat111 - специалист
Еми ...страхотно е .направено с мерак...тънкоста каква е?
bulhomes2 - майстор
Браво. Хареса ми. Тъкмо щях да ти кажа, че с този диван и липсата на работна маса този гараж вероятно ще види повече секс отклолкото работа, но видях, че нямаш бойлер.
schuldiner - майстор
Добра работа, se7en!
Доскоро имах същия гараж със същата идея за преустройство, но така го и продадох без почти нищо да направя.
При мен идеята беше въобще да не вкарвам кола, затова след металната врата предвиждах прозрачна подвижна преграда. Ако ползвам битовата част, отива към металната врата (хем да не стоя вечно на затворено). Ако ползвам работилницата - влиза навътре и предпазва другата част от замърсяване. Понеже не я доизмислих, така си и остана нереализирано подобрението.
Обаче бях направил аспирация - ти предвидил ли си?

Моят под беше епоксиден, мога да кажа стана перфектен. Стените също бяха барнати, но новият собственик вкара един Туарег и изкърти мазилките, щото без тези десетина санта не можеше да излезе от колата...
simbion - специалист
Много хубаво :) Браво на теб и на мажоритарното финансиране от страна на баща ти :cool: За съжеление нищо не става без пари, но ти си се справил чудесно с удоволствие да си го ползваш и побързай със сот-а, че да не ти направят беля от глупост.
Поздрави :partyman:
se7en - напреднал
bullhomes2, работния плот ще е сгъваем под таблото с инструменти, все още не съм си харесал материал за него. Дивана ще го вдигам на около 65см, за да мога да пъхна под него малък хладилник и другия комплект джанти с гуми. Апропо, откога за секса е необходим бойлер ;)? Нищо й няма на студената вода, дори я препоръчват повече. :)

schuldiner, има работеща аспирация с вграден в окачения таван тройник с две разклонения - за тоалетната и за гаража, разгледай по-внимателно. Дори вентилатора е по-голям от стандартните за тръба 100/110мм, монтирах такъв за 150мм с два преходника към по-малкия размер. Вероятно по-нататък ще правя и епоксиден под, просто на този етап това ми се вместваше в бюджета.

simbion, има насочена IP камера към гаража и паркоместото пред него ;). Има още неща за добавяне освен сот, като кабелна и нет, кабелите са пуснати и остава да се вържат.

Дайте съвет за отоплението, обмислям варианта с IR печка?!
bulhomes2 - майстор
se7en написа:
...Апропо, откога за секса е необходим бойлер ;)? ...
Кат ученик и студент и аз имах един гараж с легло, по-нататък фургон направен за секс, ама вода нямаше и си е минус... Шегуваме се естествено, но и ти си знаеш, че секс ще има там.
Последна промяна от bulhomes2 на вт сеп 13, 2011 6:23 pm, променено общо 1 път.

Тема "Гараж-ателие" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: