• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Kumay - майстор
=D> =D> =D>
simbion - специалист
Ееее човече :prayer: Ти направо ме изкърти... Че си се справил с всичко почти сам евалта, но за кухнята гък да не се чува :axe: обичам да прекарвам време в кухнята, даже вкъщи я ползвам като всекидневна (малко по-голяма от твойта) ама шкафовете, плота, мивката и гръбчето ми събраха очите :shock: :rolleyes: БРАВО, не знам какво друго да ти кажа !!

П.П. Пожелавам на всички мераклии да им се случват нещата като на колегата Ясо, да имат време и възможности и задължителено поле за изява :)
... сега ще продължавам да се любувам на кухнята :-D
FMaster - специалист
Е дай да я видиме целата деее :-D
yasoo - специалист
Мерси, мерси... радвам се, че ви харесва :)))
Ето и още 2 снимчици... малко са тъмнички и те, но ги снимах току що... тия дни на дневна светлина пак ще направя и то по-хубави :))

Изображение

Изображение
FMaster - специалист
Евала ... мн добре си подбрал цветовете !
bat_zdravko - специалист
Сега попаднах на темата и я прегледах цялата. Поздравления за хубавата работа! Всичко много ми хареса :) Страхотна работа си свършил. Да си я ползваш със здраве къщичката :)
Spokoiniq - майстор
:prayer: :prayer: :prayer: Eвала!!! Обожавам от някакви гробници да се прави красота!Със здраве и кеф! :partyman:
yasoo - специалист
Най-накрая след толкова месеци затишие и аз се наканих да кача снимките от завършената кухня. Лека полека успях да я приключа (всичко си зависи от финансите, знаете как е :) )... котлони, фурна абсорбатор, дръжки за вратичките, липсващите рафтчета и т.н. и т.н.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
l_bonev - специалист
:prayer: Човече ти направо ми изби збите.Още в самото начало следях темата и бях малко скиптично настроен ,заради самото пространство, обаче ти се справи отлично. =D>
stiv1961 - майстор
Личи си мерака. Браво :supz:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Скромните аматьорски ремонтчета на yasoo" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: