Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
NeoBoss - специалист
да де ама малко почва да става като реклама , каква е системата за направята на това дърво издай малко тайни
rulom - модератор
Тебешира е нещото с което се постига всичкото! Не виждам що требва да лъчкаме по некакви чужди идеи когато нашите са в пъти по-добри.....даже без дизайнерска намеса :wink: ....имаше тук преди време един бог на ГК и нещо фалирА, та стана туроператор :lol: .....та нещата са преходни, самохвалството още повече, ма идеи никога не са излишни :wink: .....иначе казано добрата идея се приветства, ма фукнята умира бръже :wink:
vladuicho666 - напреднал
аз пък ще ви кажа ,че нещата които прави колегата са перфектни.....и ще го потърся след 2 месеца като почна ремонта,за мен лично тия снимки ми помогнаха в избора на майстор........а мисля че идеята е да си помагаме,не мисля че това е фукня или реклама........колегата на дали разчита на 5 снимки във форума :nono:
vasilrig - специалист
за дървото- основата в случая е гипсокартон, първо се рисува идеята върху основата, в случая дървото. Наслагва се с гипсово лепило по контурите и започва едно щлайфане и пълнене с лепило докато се получи.
Rumol не подценявай дизайнерския труд, топлата вода е измислена - това че някой е прекопирал нещо не означава че го е исмислил.Не съм бог на гипсокартона и отдавна не ми се работи но всичко с времето.Не се фукам и ако някой зададе точен въпрос сте получи точен отговор.
ivanpetrov - специалист
Идеални са снимките.Ама само толкова обекти ли имаш? :-D :lol: :-D
Я качи още снимки :razz:
vasilrig - специалист
имам много ама има забелешки и незнам аз съм нов
ivanpetrov - специалист
vasilrig написа:
имам много ама има забелешки и незнам аз съм нов
Ето я твоята тема:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=6620
Я сега да те видим :jump:
vasilrig - специалист
еее ама снимки от интернет може да си сваля всеки
ivanpetrov - специалист
Предии боядисването имашли снимки на "снимка1154"?
vasilrig - специалист
не но мога да обясня как е направен,ако има интерес

Тема "Снимки от мойте обекти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: