Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
casparcho - специалист
Здравейте колеги. Ето снимки и сътвореното от нас. 90% всичко съм си направил сам(и то неук и от кеф не заради липса на пари) или с малка помощ от приятели.Не всичко е още обзаведено , а и някой от снимките са от доста по ранен етап ..но след някой ден ще ги обновя.Тепърва предстоят някои украсявания на гардероба,банята...а да и една шкаф колона липсва на банята но тепърва ще я правя. Не съм сложил още и лед лентата за Скритото осветление на всички тавани...Кухня, ТВ секция, гардероби, всичко си сам направил сам така, че ще се радвам ако мога да помогна на някой.Фотоапарата е доста зле и цветовете са излезли доста кофти.

Прикачен файл

5.jpg

Прикачен файл

4.jpg

Прикачен файл

3.jpg
3.jpg (100.8 KиБ) Видяна 8321 пъти

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

1.jpg
Последна промяна от casparcho на чет апр 19, 2012 12:12 pm, променено общо 4 пъти.
casparcho - специалист
още малко снимки

Прикачен файл

10.jpg

Прикачен файл

9.jpg

Прикачен файл

8.jpg

Прикачен файл

7.jpg

Прикачен файл

6.jpg
6.jpg (88.37 KиБ) Видяна 8321 пъти
casparcho - специалист
Липсват още жълтите звездички на детската стая....но ще стане..

Прикачен файл

SAM_0243.jpg
Последна промяна от casparcho на чет апр 19, 2012 12:50 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Браво, много добре е станало. :supz: :)
Окака Чука - специалист
Не се обиждай-ама това за мене е мааааааааалко много циганско, евтино и елементарно, като идея и като изпълнение :cool:

ПП: Пък и как тъй си хем богат, хем и пиеш бира евтинджос и ментак, купена от ЛИДЛ :?
casparcho - специалист
Някаде да съм казал че съм богат ??? Има неща които мога да си позволя и неща които не :) За теб може да е циганско за мен не е , направил сам го както на мен ми харесва не както не теб или на друг или на дизайнер :) на мен ми харесва и си живея с голям кеф... А до евтината бира от Лидал ...доста по добра от каменица, загорка и тем подобни...точно тази бира е доста тачена в Германия и най-много пия в Мюнхен от нея като ходя. Важното е да ми хареса бирата а дали е от лидъл дали е 1 лв или 2 няма значение за мен :) Кухнята фирма ми искаше ....пари за МДФ гланс+ алуминиевите лайсни...дизайнерското студио много им допадна модела междодругото...но явно вкуса ти е по-добър колега :)
casparcho - специалист
Окака Чука написа:
Не се обиждай-ама това за мене е мааааааааалко много циганско, евтино и елементарно, като идея и като изпълнение :cool:

ПП: Пък и как тъй си хем богат, хем и пиеш бира евтинджос и ментак, купена от ЛИДЛ :?

КОе на кухнята ти се струва евтино ? :)

И кое не ти харесва в нея :) (като пропуснем, че не съм монтирал джуджавките по плота , комплекта с солници поставката за хартия и тем подобни)
Окака Чука - специалист
casparcho написа:
КОе на кухнята ти се струва евтино ? :)
Виж, сега... Ако искаш си направи и жакузи в хола мене тва, не ме интересува [-X
Ама, като си почнал-щи кажа. Я покажи някоя снимчица на "санитарията" и "смесителите" ква марка са?
casparcho - специалист
Окака Чука написа:
casparcho написа:
КОе на кухнята ти се струва евтино ? :)
Виж, сега... Ако искаш си направи и жакузи в хола мене тва, не ме интересува [-X
Ама, като си почнал-щи кажа. Я покажи някоя снимчица на "санитарията" и "смесителите" ква марка са?
Точно сега няма как да ти снимам , но мивката не помня марката полимермрамор май се водеше.. това лошо ли е ? или евтино ? 360 лв ?

Смесителя е 45 евро не мисля, че е евтин от Катания съм го купувал.

Банята плочките са от Италия съм ги купувал , тоалетната чиния е на Видима, Мивката не помня по поръчка е с шкафа.

Та не каза кое не ти харесва в кухнята и кое е евтиното което виждаш вътре ?
Окака Чука - специалист
О, велики паспарту :prayer: Извинявам се че не харесвам твоето творение!
... Ти кво очакваш, да ти кажа "браво" и да почна да ти пляскам, ли =D> ?
Просто си казвам моето мнение, че за мене това е мааааалко много циганаско, и толкоз :)
То и на свинята и харесва да живее в лайната, ама на мене-не. Просто въпрос на вкус (безвкусие)и избор... те тва е :)

Тема "Ето го и нашия дългоочакван етаж :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: