Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Затрила съм си списъка с почистващи програми. Давайте акъл, че май съм завъдила бълхи и гущери. ЦеЦе Клинъра не се справя с тях, та друго?
gnt69 - майстор
n_a написа:
Затрила съм си списъка с почистващи програми. Давайте акъл, че май съм завъдила бълхи и гущери. ЦеЦе Клинъра не се справя с тях, та друго?
Аз от време на време пускам ТОВА. Има и free а в замунда го има фул. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
gnt69 написа:
Аз от време на време пускам ТОВА:partyman:
Йеп! 14 ги фанахме!!!
Virtex - майстор
А останалите ? :-D

Много п*рно е видял компютъра явно...тъкмо да се чуди човек къде изчезна част от 'нежната' аудитория на форума :-D

И двете в кръга на шегата :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Virtex написа:
А останалите ? :-D

Много п*рно е видял компютъра явно...тъкмо да се чуди човек къде изчезна част от 'нежната' аудитория на форума :-D

И двете в кръга на шегата :)


Аааа.... шега-шега, ама мисля, че ми влизат през замундата. Покрай субтитрите ми се отварят и други неща и понякога ми блокира компа... та така. Давай още програми, че те не са универсални. Предния път с 3 програми изметох и трите пъти по шепа боклучки
Lisko - майстор
Не влизат през самата замундата, но ако има линкове в замундата към външни сайтове за субтитри, вероятността нараства. Сложи си адблок, за да ти филтрира от боклуци които не те интересуват (а като страничен ефект и буби.
Virtex - майстор
Lisko написа:
Не влизат през самата замундата, но ако има линкове в замундата към външни сайтове за субтитри, вероятността нараства. Сложи си адблок, за да ти филтрира от боклуци които не те интересуват (а като страничен ефект и буби.
uBlock Origin е нещото, което трябва.
gnt69 - майстор
n_a написа:
Аааа.... шега-шега, ама мисля, че ми влизат през замундата. Покрай субтитрите ми се отварят и други неща и понякога ми блокира компа... та така.
Защо не гледаш през bsplayer, сам си търси субтитрите намира си ги и ги изтегля автоматично ти само гледаш. На мене лично ми е много тегаво да тегля субтитри, да ги разархивирам и т.н. :partyman:
Lisko - майстор
бе той уж и ВиЕлСи-то сам си намира и тегли, ама само на теория - на практика не работи.

Тема "КомпУтурен въпрос :-)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: