Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
pavkatay - майстор
момчета и момичета най- напред за много години на всички и след това искам да благодаря на тези, които ми дадоха мнение съвет и подкрепа. надявам се за всички ни новата година да е добра (ако може и отлична :partyman: )
radoraev - специалист
pavkatay написа:
а що се отнася до проблемите, които ме споходиха те са свързани с това, че на търговския обект, който стопанисвах и ме хранеше ми изтече договора за наем и ме изритаха. озовах се в доста неприятно положение, но понеже ми беше писнало толкова години да ме крадат и да няма кой да работи се насочих към нещо за ,което отдавна си мислех, но може би нямах кураж, а може би и стимул да го осъществя. става въпрос за дограми. случайно намерих добра оферта за цялостно оборудване за производство на алум. и пвц дограма и камион и ги купих. при това ми беше ясно, че в този бизнес ще има сътресения и затова доста се постарах парите да ги събера от няколко банки без поръчители и ипотека. и така на 11.11.08 започнах да работя , като през първия месец се учих да работя, рекламирах се и работих, но въпреки това съм доволен. проблема е , че сега от 10-15 дена както си му е редът няма вече работа ама онези от банките почват да досаждат и сега започвам да се чудя дали да не пусна машините за продаване , докато кризата не е изкарала на пазара много такива машини, а от друга страна не ми се ще, защото работата много ми хареса(инженер човек съм ,а и си падам по строителството), пък и си мисля, че все пак има още много прозорци за подмяна в тая държава.
извинявам се за сапуненото изложение на житейските ми неволи, но наистина някой съвет или мнение биха ми дошли добре- пък били те и в стила на видрата :-D
Ти ме радваш с това,което си направил наскоро в живота си!
Ако искаш чуй какво ще ти кажа!
Всичко е върхът в момента в който си предприел нещо лично и то с риск и то с успех при взимане на заеми и прочие!Това е похвално,че РИСКУВАШ
Продължи така в живота си--а именно застави се каквото и да става да правиш нещата както сега си ги направил--имам предвид като принцип!
Друг е въпроса,че сам казваш,че си знаел че ще има стагнация именно в този бранш и прочие----което не е менеджерско правилно решение!Другият проблем е че съвсем случайно повярвай ми ти попадна в неправилно време точно когато си взел правилно решение--------------кризата!!!!!!!
Поздравявам те за промяната на мисленето ти!
Не се отклонявай от курса си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kristiqni - специалист
pavkatay справил си се повече от отлично :supz:
кухнята е станала супер, само жена ти да има ръце да я бърше, че на това тъмното и най-малката капка си личи :sad:
На мен също ми се искаше да са така под прозореца шкафовете, но нямаше начин :sad: Виждам и дечко се радва на нова стая :) да сте здрави и щастливи цялото семейство, а кризата ще отмине и замине - ти си продължавай с бизнеса, както сам казваш има още много прозорци за смяна в тая държава :-D

пп Гледам фурната, като нашата ми изглежда :? какво ще каже съпругата ти - доволна ли е :) нямаше да е зле и сама да се чисти, ама като не може :-D здраве да е :!:
rockwall - майстор
Американски тип кухня - с мивка или плот под прозорците ! М-м-м, много хубаво е станало

Само не знам - да кажат спецовете - но нали по БДС-то не даваха тръби по външни стени - скоро го говорехме с един приятел.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА РЕМОНТА - гледам поляли сте го вече

кога ли и аз ще се наканя да си кача снимките от ремонта
pavkatay - майстор
цвета си го е избирала жената, така, че ще си забърсва :lol: , фурната е добра- електролукс е и от нея сме много доволни- аз също много обичам да готвя и го правя често. а по въпроса за тръбите - те не са вкопани в стената а са вътре в стаята и са изолирани, така, че проблема е само в неспазването на БДС-то
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
pavkatay, kажи с бизнеса какво става.
pavkatay - майстор
бизнеса през последните 3 седмици е =0. годината започна добре, но работа имах само до 15-ти януари и започвам да имам проблеми с банките :sad: смятам да изчакам поне още месец преди да предприема действия по предоговаряне на борчовете. занимавам се с търговия от доста години и нищо ново не се случва според мен засега- поредния умрял месец февруари ,както за търговията, така и за строителството, земеделието и т. н..мисля, че как ни се отразява кризата ще започнем да разбираме едва след месец-два. все пак според мен голяма доза от тази неприятна ситуация се дължи на психозата , която се насажда от медиите. дано да сме живи и здарви и да преживеем по-лесно поредния удар.
pavkatay - майстор
вече имаме и щори. тези щори модел 'макси'са голяма гъзария. а ето и снимки на моя работа- производство, монтаж и довършителни работи - мое дело. :cool:

Прикачен файл

DSCN3371.jpg
DSCN3371.jpg (100.96 KиБ) Видяна 7112 пъти

Прикачен файл

P1010123.jpg
P1010123.jpg (40.02 KиБ) Видяна 7113 пъти

Прикачен файл

P1010125.jpg
P1010125.jpg (79.33 KиБ) Видяна 7113 пъти

Прикачен файл

P1010126.jpg
P1010126.jpg (66.29 KиБ) Видяна 7113 пъти
exo99 - помощник
Здравей колега,
Напиши от къде си - може да поръчам нещо дребно във фирмата ти ако си в София.
Като гледам нещата ти до тук, явно си съвестен човек и ще се постараеш за клиентите.
pavkatay - майстор
не съм от софия, на 150км съм,но за старанието е вярно - всяко нещо се старая да го правя като за вкъщи. а миналата седмица след монтаж на три врати имам бакшиш 10 лв.и кило ракия :) ( майтапа е ,че за известно време съм си изкарвал хляба като кръчмар и такъв бакшиш и за година не ми се събира, а и там се справям добре :-D :-D )

Тема "и моят ремонт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: