Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
petermar - помощник
Ето и моят ремонт, който правих миналото лято. Основен ремонт на стар апартамент. Обединих дневна с хол и отделих преходната спалня с Итонг. Изолирах външните стени и тавана със минерална вата и гипсокартон. Изравних пода между трите помещения със гипсфазерни плоскости и отгоре положих паркет. Вътрешните стени шпакловах, грундирах и нанесох латекс.
petermar - помощник
продължението
javor4o - специалист
Адски е фецко :-D :-D :-D
Браво -страхотно е :thumbs:
pavkatay - майстор
javor4o написа:Адски е фецко :-D :-D :-D ......

не знам какво значи ,ама +1 :-D
naB4o - специалист
Фецко идва от фаца :) друг синоним - файско :)
Ама е станало добре :) Браво :)
viko01 - специалист
Много добре се е получило с пари и желание стават чудеса
petermar - помощник
Благодаря за комплиментите.
Хубаво е когато правиш нещо да го правиш както трябва в противен случай по добре не го прави.
Здравейте! Предстои ми същата операция-изравняване на пода в хол и трапезария,които бяха в две отделни стаи,а аз ги съединих с арка. Пода е със циментова замазка правена 80те години и е с денивелация от 1 до 4 см. по кюшетата и въобще е трагедия. Ще слагам ламиниран паркет и искам помощ как да положа гипсокартон (или гипсофазер?),защото да правя замазка върху старата нещо не ми се струва реално?? :? На пода никога не съм слагал гипсокартон! Как става изравняването на плоскостите? Не мога да сложа профили,защото идва много високо! Та затова питам,отворен съм за всякакви съвети. :?:

Тема "Обединение на дневна с хол и отделяне на преходна спалня." | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: