Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
maykal_85 - помощник
Здр колеги искам да си наляпя изкуствен камак или гнайс обаче незнам как да си обработя този камак .
Можели дами обясните какво трябва да направя зада бъде готово за лепене ка изкустен камак или гнайс.

Прикачен файл

Изображение000.jpg
Изображение000.jpg (21.78 KиБ) Видяна 3573 пъти
maykal_85 - помощник
нямали някой който да ми обясни как даса справя със ситоацията
skrijo - специалист
Аз бих го налепил върху стария камък или изкърти стария и лепи.Успех .
marian1 - майстор
много ще щръкне ако го лепи отгоре.Отиваш в магазина,купуваш едно райдерче ( че има най голям сервиз и части) за 100-150 лв или нещо къртещо ( ако имаш под ръка ) и сваляш до кожа,зависи отдолу какво ще излезне и как,най вероятно ще е мазилка,подравняваш с същото което е отдолу и лепиш с треакол,вебер,церезит или нещо което не е гаражна фирма за да издържи.Ако искаш и да е здраво, му сложи и една армировка ....
maykal_85 - помощник
привет.

Колега marian1 немога да къртя до кожа защото тава е основата на къщата.А искам дами кажете как даси го преработя зада мога да неляпя гнайс или изкустжен камак.

Този камак незнам как са нарича обаче, варосвам го и за една седмица става на йувка ,а и пробвах с грунд на боро и после боядисах с фасадна боя издаржа максимум 1 месец и започна даса лущи
ebahti - майстор
Луди хора!!! Имаш си прекрасен дялан камък,а ти искаш да го осереш,зачисти го хубаво и си го остави естествен без да го мажеш с квото и да е,в краен случай го намажи с спецялен лак за камък
Илиян Илиев™ - майстор
ebahti написа:
Луди хора!!! Имаш си прекрасен дялан камък,а ти искаш да го осереш,зачисти го хубаво и си го остави естествен без да го мажеш с квото и да е,в краен случай го намажи с спецялен лак за камък
Ебахти точния съвет къде му даде.

Даже и лака може да пропусне. Тоя камък е карал поне 40 години без никакво покритие.
marian1 - майстор
ако правилно съм те разбрал,че това не е декорация ( плочки с дебелина примерно 3-5 см ) а някъкъв камък тип паве, мисля да повторя съвета на по горния колега - Ти луд ли си да си махаш добрата облицовка и да слагаш някъкви плочки,който щом и ти искаш да си ги лепиш,може и да паднат .... :lol: а това ако правилно си видял и разбрал и наистина са павета - това е вечно...... хич и не го барай и мъчи!Като ти е толкоз зор за промяна,по скоро помисли горната част да пребоядисаш в различен цвят.

Тема "Моля за малко помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: