• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 63
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
stefan4087 - специалист
filmatoplo написа:
:) Жив да си Стефане :prayer: незнам как ще ти се отблагодарявам , видя за какво ще го ползвам нали . :partyman: напиши в гугле изображения -Офроуд Тиган или барбекю .там има много снимки на браната кръстена на моя градски Вальо -Валандър .
Филмче, преди обяд ти пратих диска.Тъй като офиса на ЕКОНТ е срещу теб ти го пратих до офис,
щото ще те дернат още 5лв за доставка до дома да ги е-а в мошениците.Питах колко ще е доставката и ми казаха 10лв.Диска тежи 8,8 кг.Агрегат за ток,който тежи 90 кг ми излезе 30 лв
доставката а тия за няма 9кг искат 10лв.Поинтересувай се все пак как си калкулират доставката.Трябва да ти вземат само за доставка.Диска ти е подарък за Коледа.Не е бракуван
а ми е от тези за евентуален ремонт.И наблягай с него повече на зеленчуци.
Поздрави!
stiv1961 - майстор
filmatoplo, и да пуснеш снимки на кулинарното чудо.Само приказки не приемаме за доказателство :) .Пък и ако отгоре има цър-пър още по-добре :prost:
filmatoplo - майстор
:prayer: =D> За толкова години във форума от 2007 само Стефан сега ,и още един Ценко (който ми прати специално изработено за мен 6 литрово буренце) са били толкова сериозни :partyman: .Като дойде ще го направя , то тъкмо и времето се оправя ,жената вика -ти се разболя за този Валандър -щото все снимките гледаш :lol: Стефане благодаря още веднъж. :)
Добре сте се справили ,но сега въпроса е: Може ли това ЧУДО да се подцинкова или да се обработи по друг начин да не е така ръждиво?
filmatoplo - майстор
:) Не вярвам че го притежавам вече -в 9 ,00 сутринта дойде , в 10,00 го заварих и е готов :partyman: -7-8 електрода отидоха , отначало заварката се пукаше ,стоманата е особена -сега остава теста :wink: , ама пуста работа пак ме притеснява с времето -Стефане нямам думи с които да ти благодаря . =D>
stiv1961 - майстор
filmatoplo написа:
:) Не вярвам че го притежавам вече -в 9 ,00 сутринта дойде , в 10,00 го заварих и е готов :partyman: -7-8 електрода отидоха , отначало заварката се пукаше ,стоманата е особена
Честито :supz: И аз го забелязах това, но като се понагрее диска заварката става.Айде, чакаме снимки в действие :partyman:
filmatoplo - майстор
:) Снощи след 19 ,00 вече в тъмното го обгорих на огъня в камината , там търках го с телена четка и го мазах с олио -пусти мерак :-D ,сега на светлото ще видя до къде съм го докарал .Жената взе да ревнува , пита -с кой си там бе , с кой съм -с Валандъра съм :lol: .
stiv1961 - майстор
Някъде четох, че преди да се използва при подгряването се ,,натърква" с една глава лук разрязана наполовина.Обира всякакви миризми от предното ползване.
batkotony - специалист
filmatoplo написа:
:) ...Стефане нямам думи с които да ти благодаря . =D>
Филма,пробвай да му благодариш с кебапчета... :-D
Аз също съм обсебен от тази идея и вече съм в процес на усилено търсене на един такъв диск.До момента все удрям на камък,но съм оптимист...все някога ще ми излезе късмета... :-D
stiv1961 - майстор
Аз се снабдих от един приятел с още един, но е по-малък-около 350 мм диаметър.Ако искаш в събота като си отида ще го премеря, ще го снимам и ако ти харесва, пращам по ,,Еконт"-подарък за ,,Коледа" :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 63

Тема "Валандар/тиган или барбекю/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: