Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Йордан - специалист
Мисля да си купя нов двигател за фреза Гардения от Коледжиков ЕООД Варна -мнения .
plamen6703 - майстор
пробвай с още една тема, на третата тема белким някой ти отговори. :partyman:
Йордан - специалист
plamen6703 написа:
viewtopic.php?f=18&t=59762 пробвай с още една тема, на третата тема белким някой ти отговори. :partyman:
Не видях че е качена и затова я пуснах пак-за което се извинявам на тези които са се подразнили.
plamen6703 - майстор
За мен проблеми няма, просто отбелязах, ако не си видял и вторият път :wink:
За Коледжиков мога да ти кажа само хубави неща, познавам и бащата и сина, ако си от Варна може на място да се убедиш :partyman:
Йордан - специалист
plamen6703 написа:
За мен проблеми няма, просто отбелязах, ако не си видял и вторият път :wink:
За Коледжиков мога да ти кажа само хубави неща, познавам и бащата и сина, ако си от Варна може на място да се убедиш :partyman:
Благодаря за хубавите отзвуци-двигателя го чакам.Не съм от Варна но дъщеря ми и зет ми живеят във Варна. :supz:
plamen6703 - майстор
Йордан написа:
plamen6703 написа:
За мен проблеми няма, просто отбелязах, ако не си видял и вторият път :wink:
За Коледжиков мога да ти кажа само хубави неща, познавам и бащата и сина, ако си от Варна може на място да се убедиш :partyman:
Благодаря за хубавите отзвуци-двигателя го чакам.Не съм от Варна но дъщеря ми и зет ми живеят във Варна. :supz:
Сина и снахата живеят във Варна, а и аз съм израсъл на брега на морето :) не се дели от децата, а и нали знаеш, че всичко, което е далече от морето е провинция :wink: Ако не е проблем след време може да споделиш впечатления от Коледжиков :) :partyman:
vlax - майстор
plamen6703 написа:
...... а и аз съм израсъл на брега на морето :) не се дели от децата, а и нали знаеш, че всичко, което е далече от морето е провинция :wink: :) :partyman:
При теб май важи приказката от където жената от там е родата. :partyman:
plamen6703 - майстор
vlax написа:
plamen6703 написа:
...... а и аз съм израсъл на брега на морето :) не се дели от децата, а и нали знаеш, че всичко, което е далече от морето е провинция :wink: :) :partyman:
При теб май важи приказката от където жената от там е родата. :partyman:
Не можа да ме излъже да остана в Русия, иначе важи с пълна сила :) и сина и дъщерята са добри като майка си :-D :partyman:

Тема "Закупуване на нов двигател за мотофреза..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: