Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-D Да е механична, не електрична. Стационарна. С лост... Може със завъртане на острието, по-добре без. С малка работна височина. С по-особена основа, но това може да се доуточни и преработи....
Убедена съм, че преди години, преди да си загубя акъла, можех да я сглобя от млад конструктор, ама сега и скица не мога да направя. Та, някой може ли да помогне с избистрянето на идеята, скициране, евентуално направа....
Трябва да се перфорира ламарина без удар с чук :)
Прикачен файл:
машина-c-25.jpg
машина-c-25.jpg (8.17 KиБ) Видяна 1693 пъти

Прикачен файл

Irvins----Amos.jpg
Irvins----Amos.jpg (27.19 KиБ) Видяна 1693 пъти

Прикачен файл

product_364.jpg
product_364.jpg (101.94 KиБ) Видяна 1693 пъти
ZEDYCUS - майстор
Снимките са на машини за поставяне на копчета и рапиди, една за валцоване на ламарина.
Ей от тукhttps://bazar.bg/obiava-17790204/matrit ... idove-novi си вземи матрица и поасон с нужния размер и дай на някой(фрезист, стругар, в краен случай инженер, ма по стар да е :lol: ) който може да мисли да ти сглоби една машинка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ZEDYCUS написа:
Снимките са на машини за поставяне на копчета и рапиди, една за валцоване на ламарина.
Ей от тукhttps://bazar.bg/obiava-17790204/matrit ... idove-novi си вземи матрица и поасон с нужния размер и дай на някой(фрезист, стругар, в краен случай инженер, ма по стар да е :lol: ) който може да мисли да ти сглоби една машинка.
Тъй-тъй, снимките за принципа, валцованата бе заради крайния продукт... и именно инженер, по-стар търся тука ;-) Я, как съм спала, като съм го поствала, ама как си ме разбрал правилно
Та.... моля...
tarlyo - специалист
Има подобни преси при дограмаджиите. Ако имаш познат, го питай за преса за търговско. Там ножа е 11мм, но може да се сменя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
tarlyo написа:
... преса за търговско...
Добре. Имам познат. А какво е това "търговско"?
a.kondov - помощник
...
Последна промяна от Virtex на пет май 11, 2018 8:53 pm, променено общо 1 път.
Причина: Без връзка с темата
tarlyo - специалист
Вид Ал.профили за изработка на шкафчета, масички, стелажи и пр.

Тема "машинка за дупки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: