• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Bobby - специалист
ADSL?
velsi - Почетен майстор
Да, ADSL от БТК
Osiris - специалист
Има модели на мебели със чертежи и с реални размери на отделните елементи има цели списания специализирани за дървообработка има много инфо как да си направиш маса за фрезоване как да подбереш подходящ инструмент и даже как да си направиш от обикновена кофа устройства за събиране на талаш без да има нужда да си купуваш специална прахосмукачка за целта дето хич не е ефтина но пък аз съм доволен
velsi - Почетен майстор
След повече от час ровене в търсене на подходящо работещо руско прокси успях да вляза в прехваления сайт. Наистина има интересни неща. Баси тъпите руснаци са ограничили достъпа до нещо дето даже не е тяхно! Нямам думи. Явно за да не виждат другите откъде е вземано.
plamen - напреднал
Нов сайт:
www.freeww.com
На английски е , но е free и има доста хубави неща.
А ако някой се интересува от Art of woodworking, изтеглил съм 22 от серията, значи това са 3 CD full + още едно с допълнения и най-различни други книжки по дървообработване, мебелировка и т.н.
Тях съм ги изтеглил от друг сайт: www.natahaus.ru - всевъзможни книги на всевъзможна тематика.
Обаче се оказа, че съм хванал последния влак - една седмица след регистрацията ми и спряха нови членове за неопределено време.
Та ако някой се интересува от тези CD или DVD -
plamen_boyadjiev@mbox.contact.bg
velsi - Почетен майстор
То за интересуване се интересуваме, ама ако можеш да ги качиш някъде.
entusiast - специалист
plamen написа:
...Тях съм ги изтеглил от друг сайт: www.natahaus.ru - всевъзможни книги на всевъзможна тематика.
Обаче се оказа, че съм хванал последния влак - една седмица след регистрацията ми и спряха нови членове за неопределено време.
Та ако някой се интересува от тези CD или DVD -
plamen_boyadjiev@mbox.contact.bg
значи www.natahaus.ru има огледален сайт ("зеркало" както му викат братушките) и там регистрацията е безпроблемна

www.natahaus.biblioteka.ws
masteradmin - майстор
Преди да свалите нещо от там проверете:
Тук качвам някой неща
Само с направисам тематика разбира се.
  • 1
  • 2

Тема "Накой има ли модели на мебели от дърво ????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: