Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
ivanovbg - майстор
пет фев 09, 2024 6:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет фев 09, 2024 6:44 pmivanovbg написа:
......
Трифоне, ти първо трябва да знаеш защо се слага аноден протектор и как работи пък после да се опитваш да коментираш
А, от де ша ги знам аз тез сложни думички- ти си чуека, ти ще ме осветлиш.
Нещо си си повярвал, Иванов, а това на стари години не е много здравословно. Юнаци с памперси не знам да има.
На Хидразин му доказах и както виждаш млъкна, но той е умен и си заслужава труда, но за теб не си струва труда.
Andri01 - майстор
Е, трофи на всеки / почти/ може да се случи да минат през ръцете му белязани парички. И учтиво да го помолят да се "прехвърли" другаде. В противен случай става поредната новина в ежедневниците. хахаха :lol: :lol:
пет фев 09, 2024 7:15 pmAndri01 написа:
Е, трофи на всеки / почти/ може да се случи да минат през ръцете му белязани парички. И учтиво да го помолят да се "прехвърли" другаде. В противен случай става поредната новина в ежедневниците. хахаха :lol: :lol:
Не и при мен, г-н кемал.
Имам интервю за БНР- опит за подкуп, неуспешен. Даниела Стойнева е име, а ти си глупак, наистина.
Грехът за клеветничество ще си го носиш до гроб.
Дори няколко да ти повярват, лъжата в истина няма да се превърне.
Дъртия контингент още ми имат страха- държи им влага почти 12 години по късно.
А ти кой беще?! Един, долен лъжец, без страх и свян от Шефа.
Трифон и подкуп!!! Кажи го на някой дърт спораджия и ще те рита до почивка и обратно, само с левачката.
hidrazin - майстор
пет фев 09, 2024 7:04 pmivanovbg написа:
На Хидразин му доказах и както виждаш млъкна, но той е умен и си заслужава труда, но за теб не си струва труда.
Айде моля да спреш с ... неверните твърдения. Точно НИЩО все още не си доказал на Хидразин!
Пък и мисля се разбрахме да не принасяме оная тема из другите? А?
:partyman:
P.S. Сссоори за оффтопа.
Иванов, глей да н'съ повредиш! Няма нуждада обясняваш, на стари години,освен ако много не та напъва отвътре.
Особено пък за слънчеви и отоплителни системи!!!
Като незасята нива си.
Andri01 - майстор
Фатмаците са на линия. Панаира и тази вечер е пълен. Приятно четене ,на нормалните съфорумници. :lol: :partyman:
ivanovbg - майстор
пет фев 09, 2024 8:00 pmhidrazin написа:
пет фев 09, 2024 7:04 pmivanovbg написа:
На Хидразин му доказах и както виждаш млъкна, но той е умен и си заслужава труда, но за теб не си струва труда.
Айде моля да спреш с ... неверните твърдения. Точно НИЩО все още не си доказал на Хидразин!
Пък и мисля се разбрахме да не принасяме оная тема из другите? А?
:partyman:
P.S. Сссоори за оффтопа.
Не можеш да отречеш, че водата лепи за магнита. 4 видеа ти направих. Последното с брадва със залепен магнит за нея. А на Трифон нема да обяснявам как действа анодния протектор. Или според теб и той не работи?
hidrazin - майстор
пет фев 09, 2024 8:20 pmivanovbg написа:
Не можеш да отречеш, че водата лепи за магнита. 4 видеа ти направих...
[-X [-X [-X
Ако не ти стана ясно, прочети ПАК какво написах в предния пост.
Ай ся чао за в тази тема.
:partyman:
пет фев 09, 2024 8:20 pmivanovbg написа:
пет фев 09, 2024 8:00 pmhidrazin написа:
пет фев 09, 2024 7:04 pmivanovbg написа:
На Хидразин му доказах и както виждаш млъкна, но той е умен и си заслужава труда, но за теб не си струва труда.
Айде моля да спреш с ... неверните твърдения. Точно НИЩО все още не си доказал на Хидразин!
Пък и мисля се разбрахме да не принасяме оная тема из другите? А?
:partyman:
P.S. Сссоори за оффтопа.
Не можеш да отречеш, че водата лепи за магнита. 4 видеа ти направих. Последното с брадва със залепен магнит за нея. А на Трифон нема да обяснявам как действа анодния протектор. Или според теб и той не работи?
Ванче, да ти пратя един оригинален бойлер- подарък за дефекТация?
Никога неотварян, но заедно с анодното нещо, което мислех да сменя преди 8 години.
Свалих го след 17 години работа, понеже ми омръзна да го гледам. Пък и не е подходящ за ТП, а аз съм сноб. Вместо 80+500, що да не ползвам 200+500?!! Ше къпя тебе, сина, снаата, унуците и бат кемал, ама него само по Димитровден. Алергия имал от хидразинация.
Новия анод може да си го ползваш по собствено усмотрение. Обикновено съм ларж.
ivanovbg - майстор
пет фев 09, 2024 8:27 pmhidrazin написа:
пет фев 09, 2024 8:20 pmivanovbg написа:
Не можеш да отречеш, че водата лепи за магнита. 4 видеа ти направих...
[-X [-X [-X
Ако не ти стана ясно, прочети ПАК какво написах в предния пост.
Ай ся чао за в тази тема.
:partyman:
Добре де, не щеш- няма, ама поне кажи анодния протектор действа ли според теб или не.

Тема "Соларна инсталация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: