• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
miliad - майстор
На делителите където е механична сглобката се се пуска парче по негова си дължина + надмярка, че гумата се свива малко с времето.
На крилото ти казах къде да направиш свързването.
Гумата се натъпква с надмярка навсякъде.
Прикачен файл:
Screenshot (9).png
тези двата поръчах единия ще сложа а другия за спомен, ще видя кой по ми хареса.
Здравейте днес дойдеха 2 те гуми, черната се оказа много тънка и като е сложих и крилото настроено да притиска до край лист хартия минаваше свободно, след което сложих тази на Rehau тя е доста пo масивна , върнах крилото всички настойки на летен режим и като затворих прозореца по него дето е много смачкано отпуснах там къде не е натегнах, стана чудно, ! Мерси за съветите
Прикачен файл:
IMG_3549.jpeg
Това е дограма франкенщайн.
KMG, след 3 години, троен стъклопакет на друга фирма, след 2 години, уплатнение на Рехау😂
Но доста си пойграх.
За напред ако сменям дограма мисля да сложа марка, да по скъпо е, ама няма да има такива допълнителни операции.
Има леко намаляване в шума като + , Уплатнението от Емаг дето взех дойде от Румъния доста бързо, и бяха намазани с нещо и доста лесно ставаха в канала.


EDIT: сега видях близо до единия ъгал леко се скъса гумата, мисля че е от някой ръб ?

Прикачен файл

IMG_3555.jpeg

Прикачен файл

IMG_3546.jpeg
  • 1
  • 2

Тема "Смяна гума на дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: