• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
simbion - специалист
http://vbox7.com/play:8caecccc&al=2&vid=7908697
Ако не е за тук моля модераторите да го махнат !
Надявам се да е полезно за някой :cool:
rockwall - майстор
ВПЕЧАТЛЯВАЩО

показах го на семейния отговорник по събиране на багаж
и ще пробваме следващия път за 2 дни да носим 2 чанти, вместо 4 куфара

:lol: :lol: :lol:
ArturDent - Почти Безобиден
При нас проблема е като се връщаме.
Никога не можем да съберем това което сме взели на отиване обратно в куфарите.

Иначе някъде съветваха - правиш един списък на нещата които вземаш, а след като се върнеш слагаш отметки на нещата, които си ползвал. Като минеш по тази процедура 5 пъти и разбираш, че има неща, които само носиш напред назад, без да ползваш.
GreenBrother - напреднал
Ей затова го харесвам този форум! :supz:
simbion - специалист
Това със списъка е всъвсем вярно :) Аз също нося много неща които "може би" ще ми потрябват и в крайна сметка не ми трябват :-D
Давайте още предложения от сорта на много неща-малко място :?:
schuldiner - майстор
Много кофти се получава, когато тръгнем на палатка, мен да ме мързи да подреждам багаж и квото сложила жената - такова. Ама като дойде време да опъвам по пясъка като катър... Та, както казва колегата, не от петия, ами още на втория път само аз подреждам, щото аз нося. А ходя от над 30 години и отлично знам какво трябва и какво не.
Голяма досада са разните му дрехи, завивки, възглавници... много обем, трудно за опаковане. Много прост трик е да се вакуумилат, т.е. да се натъпчат в найлонов чувал и да им се изтегли въздухът с прахосмукачка. В полеви условия става като вържеш помпа "жабка" наобратно - да смуче, вместо да духа. Може и с уста, ама не е лесно. Ако беше вакуумирал, пичът от клипчето щеше да събере още толкоз в раницата...
Lone_wolf - напреднал
тпва съм го гледал реди време, страшен пич е, как ги побира всички не знам... :-D
simbion - специалист
Скоро пътувах... все пак най-доброто си остават вакуумните торби :) :)
stamenov1 - специалист
А как стои след това с гладенето, че ми е интересно? Нека някой ползвал вакумните торби да сподели.
Gamma - специалист
Налага се гладене. Няма начин.
  • 1
  • 2

Тема "Много дрехи-малък сак ! Клипче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: