• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
rockwall - майстор
не пия сам

а удължителите ми не са нищо необикновено

нямам тайна - може би това че са ползвани преди и са замърсени е увеличило силата на стягане - не знам

все пак удължителите (двата) които съм купувал по различно време са ДОСТА по-здрави от дръжката на мопа

и да ти кажа аз счупих валях с единия - така че си е здраво

не знам за какъв говориш ама моите като ги завия после трудно ги отвивам - а да не говорим да падат или се сгъват

може би просто съм МНОООООГО ЯК

ако искаш пък мофга да ти ги шарна по 50 лева парчето

щом мислиш че са много хубави - така ще ти излезе
супер

всъщност се оказа че удължителят на съседа (специалният) е десетина евро в германия

така че и тва си е вариант
rockwall - майстор
нали и аз така си мисля - малък гений съм
БАШ МАЙСТОР - специалист
Ужас!това ми звучи като вица :Колко?полицая са нужни за завъртането на една крушка???
поправи ме ако не съм прав, значи двама вдигат листа ,трети фиксира,със телескопите,слизат двамата ,третия се качва и винти!
надявам се м/у хумора да ми разбра питането?
bobus - помощник
Ето още едно приспособление, което може да се направи лесно:
http://www.youtube.com/watch?v=TkrRblKL ... re=related
asinka - специалист
Жалко, че не можах да направя снимка на това приспособление, което видях на панаира преди 2 дни, но беше безкрайно интересно и като представяне, и като продукт.
Става въпрос за специални кокили, които са достатъчно стабилни, и лесни за употреба, щом ги рекламираха на крачката си 15-16 годишни момичета, които направо си тичаха с тях наляво-надясно :)
Отдолу стъпало, метално, яка пружина е продължението, и завършва със захват за стъпалото на работещия.
В листовките, които раздаваха пишеше само това-че се използват за майстори на гипскартон, но освен един постен мейл, друго нямаше.

В последствие намерих и сайт в далавера.нет

Изображение
Spokoiniq - майстор
На много места гледах и аз тия кокили, обаче си вързан на коляно и стъпало, при тва здраво.Ако стане сакатлък да се спънеш от тая височина все едно някой великан те е хванал за глезените и те е замаал в пода :lol: Нито ще се свиех, нито ще се претърколиш да омекотиш удара.
avitor - специалист
Това се продава на тази страница но има изглед на отделни детайли в близък план. Може да ви е от полза.
http://cgi.ebay.com/NEW-Professional-15 ... 286.c0.m14

Прикачен файл

gipskarton stoika.jpg
gipskarton stoika.jpg (26.77 KиБ) Видяна 8605 пъти
Чаро - Акълия
dнес глегах в Бриколаж има цяла система за повдигане на ГК .
Имаше подпори по 37 лв, някви скоби.... ръчни шлайфачки с извод за прахосмукачка, такива с удължение ....доста неща...
има и филм (на едно мини тв до щанда) но нямах време и желание да го гледам ....
не запомних и марката....
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "Повдигане на листове гипс картон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: