• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
купих си повдигач от колегата Maverick(много е точен ) и съм повече от доволен това е незаменим помощник (може да се брои дори и за двама ;-) )
изработката като цяло е добра работил съм малко с него и още не съм изчистил моментите на недостатъци .....
по добре късно отколкото никога ;-)
Nikalas35 - помощник
Здравей колега! :wink:

Би ли казал каква е цената на повдигача и лесно ли вдига листовете без запъване?
Maverick 0896640228 това е твоя човек

запъване няма има малко клатушкане на мачтата но в определени моменти това ти е в плюс ;-)

казал съм и по горе повдигача си струва


П.П. Maverick май изкарах :partyman:
nikigada - специалист
Здравейте прочетох темата, много ще ми е полезна но искам да направя повдигач на 3 степени трябва да направя таван на 3.5 метра. Как трябва да се изпълни механизма за да вдигне 3 стебла едно в друго с 1 лебедка, с две е ясно но с една не мога да го измисля. Ако някой има подробни схеми или снимки на механизми ще съм благодарен ако ги сподели!

Благодаря!
piron45 - майстор
Колега щом можеш да направиш с две стебла принципа за три е същият, само че вместо една ролка за въжето ще ти трябват три.
nikigada - специалист
Колега щом можеш да направиш с две стебла принципа за три е същият, само че вместо една ролка за въжето ще ти трябват три.
Проблема е в това че не се сещам как ще стане! :sad: Една схемичка няма да е излишна, а би била полезна и за други желаещи да се захванат с начинанието.

Благодаря!
piron45 - майстор
Колега, нямам време да чертая подробна схема, но ето ти една принципна съвсем елементарна. Дано да се ориентираш.

Прикачен файл

-схема.png
-схема.png (12.86 KиБ) Видяна 4718 пъти
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Повдигане на листове гипс картон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: