Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Момчета (а много вероятно и момичета) имам въпрос.Трябва да направя маза горе долу 10 - 14 кв.м.,с размери 2,10 м. на точно 4 метра.Високо ще е около 2,50 (казвам около,защото има лек наклон).Всички ще тръгнат да го зидат с Ytong,но на мен ми дойде една идея и ако споделите вашите мнения ще съм ви благодарен.Мога ли да сложа дървени греди хванати за пода и тавана на помещението на определено разстояние и за тях да захвана гипсокартон?
KnauFer - специалист
Треа да може,що да не може :)
LZ1
Може, но не е желателно. По простата причина, че е мазе. И с един удар може да се влезе вътре.
valmet - специалист
LZ1 написа:
Може, но не е желателно. По простата причина, че е мазе. И с един удар може да се влезе вътре.
Както и в повечето мазета има влага.Или трябва да я ограничиш или да избягваш да затваряш с ГК.
Pooh - майстор
Вместо гипсокартон, ако използваш гипсофазер, няма да имаш проблеми. "Итонга" пие много повече влага от всеки друг материал и едва ли има по-неподходящ продукт за избени помещения.
Само да питам - нова ли е сградата, или стара ... в смисъл има ли повече от 10 години, откакто е построена?
bulhomes2 - майстор
suncho е питал май месец. Като гледам, че има 9 поста едва ли си спомня за темата.
bobykafe - специалист
Бе покрай тия проблеми с форума /и хакерчета, ако го чете хакерчето, да му кажа, че има и момичета на този свят и е МНОГО ПО- ВЪЛНУВАЩО от тези в замунда/ и аз снощи, като цъкнах да ми покаже непрочетените и ме върна в първи клас :lol:
kretio74 - специалист
bobykafe написа:
Бе покрай тия проблеми с форума /и хакерчета, ако го чете хакерчето, да му кажа, че има и момичета на този свят и е МНОГО ПО- ВЪЛНУВАЩО от тези в замунда/ и аз снощи, като цъкнах да ми покаже непрочетените и ме върна в първи клас :lol:
Абе на това хакерче .... и майка му и леля му и всичко женско до 9то колено (и мачката и кучката)

Тема "Въпрос от начинаещ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: