• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
masteradmin - майстор
Някой ме беше питал за приспособление за качване листове гипскартон до тавана. За мой срам немога да намеря темата. :lцl:
Резил, ония ден видях едно приспособление от тръби за парно. Ето снимка.

Прикачен файл

gipskrik.jpg
gipskrik.jpg (29.65 KиБ) Видяна 24445 пъти
masteradmin - майстор
Ето още едно приспособление със същата цел. Човека каза че жена му му подавала листовете.

Прикачен файл

pod.jpg
pod.jpg (35.18 KиБ) Видяна 24436 пъти
jacko - специалист
определено направата на таван от гипсокартон не е работа за сам човек ;) не знам само, в българия не се ли продава специален гипсокартон за таван? мисля че беше 120/180 или нещо подобно с дебелина 9мм. защото да повдигнеш цяла плоскост си е цяло изкуство ;)
pesho - специалист
za ka4vane ima prisposoblenie-zakrepva se gipskartona i se vurti edna ru4ka .lista se podava do tavana.prili4a malko na velosiped.no e skupo i nerentabilno za bg.daje i v uk ne sum go vijdal.prodava se po internet ot usa.ina4e edin rom 6te svur6i rabota po -evtino

за качване има приспособление-закрепва се гипскартона и се върти една ръчка .листа се подава до тавана.прилича малко на велосипед.но е скъпо и нерентабилно за бг.даже и в uk не съм го виждал.продава се по интернет от сащ.иначе един ром ще свърши работа по -евтино
Ето така правя Аз, за да не спонсирам роми

Прикачен файл

IMG_0864 [320x200].JPG
IMG_0864 [320x200].JPG (19.56 KиБ) Видяна 22844 пъти

Прикачен файл

DSC00351 [320x200].jpg
DSC00351 [320x200].jpg (12.97 KиБ) Видяна 22844 пъти
masteradmin - майстор
Ако са твой снимките дай да видим и по - отблизо.
Osiris - специалист
това е хитро даже се сещам как може да се направи :lol: :?
Това первия ми модел. В момента правя друг, доста по сериозен. Когато свършвам, ще покажа.
popoci - специалист
В определен вариант може да се помисли за някакъв вид magazin който да се зарежда с повече листа, та да не ги мъкнеш постоянно. :)
Profi Stroi - специалист
Е п отая логика още малк осложи на магазина 2 джоба рапидки и еин винтоверт и нямаш работа освен да гледаш отстрани и да си пиеш кафето :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Повдигане на листове гипс картон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: