Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Заравейте!
Дадох проекта на 3 строителни фирми за изготвяне на оферта за строеж на къща на два етажа с избени помещения. По проект едната страна е на калкан. Ще се копае до -2,30м. Искам основите да ги хидроизолирам. И тримата строителни шефове обаче не могат да ми дадат техническо решение за хидроизолацията на калкана, поради факта,че със съседите от тази страна сме в много лоши отношения и няма да има никакъв достъп в неговия имот. Ако някой има някакви идеи,моля да сподели. Изпращам плана на изкопа http://www.prikachi.com/users/mavro/1e.jpg
Благодаря предварително!
arai - специалист
Демек какво?Ще наливаш стените с едностранен куфраж ?
Ivan_Kurtev - специалист
Ами нямаш никакви проблеми, колега дай някакви координати за да се свържем и да видим на място кое и как трябва да се направи.
Има няколко решения в зависимост до каква степен искаш решиш проблемите.
Консултацията не е повод да ти вземат парите.
Ivan_Kurtev написа:
Ами нямаш никакви проблеми, колега дай някакви координати за да се свържем и да видим на място кое и как трябва да се направи.
Има няколко решения в зависимост до каква степен искаш решиш проблемите.
Консултацията не е повод да ти вземат парите.
Няма проблеми да се видим,защото и аз съм от Пловдив. Обаче още нищо не е започнато. В момента проекта е при надзора за оценка и след това внасяне за одобрение. Ако можете по чертежа на изкопа,който съм качил с първия пост да ми изготвите оферта и да ми я пратите на e-mail
mavrodiorama@gmail.com. Ето и малко информация: калкана е между колони 1 и 5., мазе ще има между колони 1-5-8-7-19-24-1, а останалото ще бъде обратен насип. Ще се копае на -2,34м. Ивични основи на 50см и
фундаментна плоча само на мазето. Ако трябва и друга информация ще я дам ако мога.
arai - специалист
Нищо сложно няма за решаване при вас.

Тема "Хидроизолация на основите" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: