Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
isbul - специалист
Трябва да се направят някой дребни поправки на битумен покрив, проблемът е, че е малко стръмен и няма капандура. Къщата е на два етажа, качването става от тераса.
Чудя се как да се вържа или по някакъв начин да се обезопася да мога да работя спокойно?
isbul - специалист
Това за стълбата звучи добре. Къде може да се намери и да знаете приблизителна цена?
isbul - специалист
Някой специалист по покриви ако иска да изкара някой лев за няколко часа работа, да пише на лични.
housedoktor - майстор
Най -безопасно е със специален адаптор за стълба.Откъм страната с колелата се плъзва нагоре и при достигане билото де обръща на 180 градуса за да се законтри.С такава стълба съм ремонтирал готическа катедрала ,а те са ужасно високи и стръмни.За връзването е спорен въпрос,освен ако не е специален комплект за целта

Прикачен файл

tmb_Roof Ladder.JPG
tmb_Roof Ladder.JPG (9.4 KиБ) Видяна 2432 пъти

Прикачен файл

TARL.jpg
TARL.jpg (12.87 KиБ) Видяна 2432 пъти
valat111 - специалист
За измазване на комина използвах метална сгъваема. Напълно сгъната става 4 пъти по-къса от максималната разгъвка. Използвах я под форма на буква "Г". При интерес мога да постна снимки, просто сега не ми е под ръка../по същия начин както на снимките на доктора се хваща за билото с една четвърт от дължината, останалото е за стъпване. Няма го специалното приспособление, но върши работа и е достатъчно сигурна/.

Тема "Обезопасяване при работа на покрив?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: