• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
Всички въпроси за вилата.
GEORGI5959 - специалист
И аз започнах да си правя чешма в двора на вилата но зимата ме хвана. Живот и здраве на лятото ще я довършвам. Имам още работа по нея.

Прикачен файл

snimka-0296-1.jpg
до тук съм стигнал за сега
snimka-0296-1.jpg (19.16 KиБ) Видяна 18157 пъти
и аз реших да направя чешма на двора ( перфектното място за изстудяване на биричката и не само)

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (131.05 KиБ) Видяна 16033 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (125.63 KиБ) Видяна 16033 пъти
NeoBoss - специалист
от къде идва водата , къде са кранчетата
водата е от водопровода и от тази чешма се изпуска водата на къщата през зимата

Прикачен файл

3.JPG
3.JPG (91.02 KиБ) Видяна 15979 пъти
GEORGI5959 - специалист
Браво от мен. Много добре се е получила връзката на подпорния зид с чешмата, стои естествено. Аз съм фен на естествения камък и масивната дървесина. Виждам, че имаш и други добри неща в двора. Ако не те затруднява пусни още снимки, нищо, че темата е чешма в двора. Нека видим как се е вписала тази чешма с останалото.
ето една снимка, но не мисля, че това е мястото където да се качват снимки на къщи или каквото и да било различно от темата

Прикачен файл

4.JPG
4.JPG (83.09 KиБ) Видяна 15736 пъти
Илиян Илиев™ - майстор
Много хубав двор. И къщата. Но някак празно.

Според мен липсва нещо.

А именно една овца с две агнета, пасящи кротко на ливадата чакайки гергьовден и сбора на селото.

Представи си какви ще са нагоени агнетата, ако не доиш овцата, а ги оставиш да цицат когато им се иска.
GEORGI5959 - специалист
Тото, ква е тая хубосия. Плени ме! Твоя ли е тази красота, ти ли си я правил или поне имаш ли участие в градежа? Разкошна къща, какъв мердевен от масивно дърво, предполагам дъб. Е, като мислиш, че тук не е подходяща темата, създай нова и там пусни повече снимки, не само панорамни но и детайлни. Да се порадваме и да пооткраднем идеи. Чакаме.
leoncho - специалист
totomoto написа:
ето една снимка, но не мисля, че това е мястото където да се качват снимки на къщи или каквото и да било различно от темата
И аз съм възхитен. Дърво и камък.
Направо къща мечта. Знаели са дедите ни как да строят.
А дворът е просто чудесен! Много моабети с верни другари ти пожелавам на таз тучна ливада. :cooler:
svetor - напреднал
Баща ми сътвори това
Много се стара и на мен ми харесва
Малко е пъстро ама слънцето ще тушира нещата/ и времето също / :butthead:
http://svetor.snimka.bg/other/cheshma.618816

Прикачен файл

Photo-0004.jpg Цвят Гран При
Последна промяна от svetor на съб сеп 10, 2011 9:17 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

Тема "Чешма на двора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: