• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33
Всички въпроси за вилата.
badves - специалист
Прикачен файл:
Photo-0297.jpg
Прикачен файл:
Photo-0301.jpg
Прикачен файл:
Photo-0321.jpg
Прикачен файл:
Photo-0309.jpg
ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪМ НОВ В ВАШИЯ ФОРУМ ,ЗАХВАНАХ СЕ С НОВО НАЧИНАНИЕ КОЕТО Е МНОГО ТРУДНО НО КРАСИВО.АКО НЯКОИ ИМА ОПИТ С ДЯЛЪН КАМЪК ДА СПОДЕЛЯ.

Прикачен файл

Photo-0323.jpg
Последна промяна от badves на чет дек 08, 2011 9:00 pm, променено общо 2 пъти.
ebahti - майстор
Като начало не пиши с големи букви-приема се за викане.Иначе бравос,с дялън камък е къде къде по лесно от недялан.......На твое място не бих го зидал на сухо-зидкай с цимент и пясък,като най късно на другия ден го зачиствай с телена четка....
badves - специалист
благодаря за съвета,апък камbните ги зидам с вар и цимент но имитирам суха зидария,поне се опитвам.
Последна промяна от badves на пон дек 05, 2011 6:57 pm, променено общо 1 път.
stiv1961 - майстор
Защо?На мен ми изглежда добре, като при....траките :)

Прикачен файл

P7200162.JPG
badves - специалист
Прикачен файл:
Photo-0329.jpg
Съжалявам за правописните грешки но съм завършил 8ми клас.но нали това е форум направи сам а не форум за правопис .зидането на камък ми за първи път,но искам да постигна ефекта на най старите зидове за това не слагам дървени орнаменти.

Прикачен файл

Photo-0331.jpg
stiv1961 - майстор
Давай в същия дух, остави правописа. Много камик, бре от къде се снабдяваш? Оградата става трепач :supz:
badves - специалист
Не ме питай, всичкия камък съм го прекарал с моя бус сам за 1 месец
ebahti - майстор
Не се връзвай на Стефан, той обича да се заяжда ама иначе не е лош човек .......Я кажи тоя камик откъде го намери и за кви пари,че аз с мойте сбиртъци се измъчих(не че не става де -ама са различен тип зидария-)
badves - специалист
Ами какво да ти кажа,събирам ги от всякъде...
най-вече от едно сметище!Камъкът е гранит"сианит".
ebahti - майстор
МАМКА МУуууу, тва верно май е гранит,е сега увеличих снимките Аз мислех че е варовик...нема начин на сметище да има такива екстри-казвай колко души уби за тоя камик :axe: и аз искам от него :prayer:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33

Тема "Ограда от дялан камък" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: