• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
Всички въпроси за вилата.
Grozdev - специалист
Господ ДАВА,,
Ама в кошара НЕ вкарва.!
:shock:
То ако всичко ставаше само със четене и приказки по чат и гледане , щеше е много лесно..
С гледане кучето касапин ще стане... :lol:
.....
Ще си чета тука,, не ми пречи!
:) :)..
А ЗА пръстеновите подове и мебелите,закрепвания на нещо си ( климатицИте са НЕ НУЖНА ВЕЩ ТУКА!,, ОСВЕН АКО НЕ ИСКА ДА ИЗСТИНЕ /болен / НЯКОЙ ПРЕЗ ЛЯТОТО :lol: !) ,както и за комуникациите. В тези "сложни"
Материи,,, ще оставя на знаещите.. :)

Успех на всеки..
:yawinkle:
hard_core - специалист
Като за първи опит да измажа стена, мисля, че става добре! Колко ще е качествено(и дали няма да правя ремонт на ремонта), ще разберем събота-неделя :roll:
П.П. Благодарности chapara, за насоките!
П.П.2 Сега като гледам снимките изобщо не са станали добре! Но други, другия път :-D

Прикачен файл

3365.jpg

Прикачен файл

14801.jpg
chapara - майстор
пон юни 10, 2024 11:51 amhard_core написа:
Като за първи опит да измажа стена, мисля, че става добре! Колко ще е качествено(и дали няма да правя ремонт на ремонта), ще разберем събота-неделя :roll:
П.П. Благодарности chapara, за насоките!
П.П.2 Сега като гледам снимките изобщо не са станали добре! Но други, другия път :-D
Ето че опроверга приказката за кучето и месаря😉
Сега, ако искаш малко по финничко, като приключиш помещението може да финосаш с Рьофикс 510. Ремонт на ремонта няма да има👍 Финнот се маже с маламашка 4-8 мм. и като дръпне р-ра, пердашиш. Не е като да летиш с ракета, ще му хванеш чалъма, здраве и желание да има, а ти го имаш👍
За колегата Гроздев. Ако знаеш с писане и картинки, клипове що народ си направи бани и какво ли не, ехее. За това съм тук! Къде да нося занаята? Абсолютно на всеки съм помогнал, ако има на някой на който съм отказал помощ, нека каже.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 10, 2024 1:30 pmchapara написа:
.. писане и картинки, клипове що народ си направи бани и какво ли не, ехее. За това съм тук! Къде да нося занаята? Абсолютно на всеки съм помогнал, ако има на някой на който съм отказал помощ, нека каже.
:supz: :heart: :supz:
miliad - майстор
Само гледай да не прекъсваш на половин стена, че си личи после продължението.
И като правиш пердашенето, избираш как да правиш текстурата на стената.
Или избираш да завършиш с кръгообразни движения, или изтегляш от вертикално, за да има еднаквост на "драскулките".
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 10, 2024 1:53 pmmiliad написа:
Само гледай да не прекъсваш на половин стена, че си личи после продължението.
И като правиш пердашенето, избираш как да правиш текстурата на стената.
Или избираш да завършиш с кръгообразни движения, или изтегляш от вертикално, за да има еднаквост на "драскулките".
:supz:
hard_core - специалист
chapara написа:
пон юни 10, 2024 11:51 amhard_core написа:
Като за първи опит да измажа стена, мисля, че става добре! Колко ще е качествено(и дали няма да правя ремонт на ремонта), ще разберем събота-неделя :roll:
П.П. Благодарности chapara, за насоките!
П.П.2 Сега като гледам снимките изобщо не са станали добре! Но други, другия път :-D
Сега, ако искаш малко по финничко, като приключиш помещението може да финосаш с Рьофикс 510. Ремонт на ремонта няма да има👍 Финнот се маже с маламашка 4-8 мм. и като дръпне р-ра, пердашиш.
Като текстура сега Пума-та е точно каквото искам. Трябва ли за този Рьофикс 510 да се ползват пак грунд и мрежа?
пон юни 10, 2024 1:53 pmmiliad написа:
Само гледай да не прекъсваш на половин стена, че си личи после продължението.
И като правиш пердашенето, избираш как да правиш текстурата на стената.
Или избираш да завършиш с кръгообразни движения, или изтегляш от вертикално, за да има еднаквост на "драскулките".
Не знам дали за един ден ще мога да забъркам 10 чувала хоросан и да измажа цяла стена наведнъж(всъщност може да се получи с късите стени, те имат и прозорци). Но ще опитам по-нататък, когато посвикна :)
chapara - майстор
Като текстура сега Пума-та е точно каквото искам. Трябва ли за този Рьофикс 510 да се ползват пак грунд и мрежа?
Не, тук е разковничето да изравниш стени, които си прекъсвал! Не ти трябва мрежа и грунд, само мокрене на старата мазилка с пръскалка. Колко мокрене ще разбереш опитно! Финосването е бърз процес и това ще ти даде възможнст за голями квадратури.
hard_core - специалист
Сякаш почвам да му свиквам на мазането и на приготвянето на хоросана.

Прикачен файл

54321.jpg
chapara - майстор
И скороста ще дойде с времето. И уменията ще се повишат . Браво!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Тема "Ремонт на кирпичена къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: