• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
filmatoplo - майстор
Ама че късмет , някой имат вода не дават пари ти даваш -вода няма -тц тц тц :) дано се оправят нещата -потърси специалист.
MamaMy - майстор
Работят пусти багети. Не вярвах ама работят и то в мойте ръце. Жалко, че си ми далеко иначе щях да дойда да походя из твоя имот. Безплатно естествено. За нещо дадено отгоре пари не трябва да се вземат. :?
masterrichi - специалист
Приемам всякакви съвети и плащам добре за достоверна информация ако някой ми намери вода.Не ми се погребва сондаж за 3000 лв.
filmatoplo - майстор
Уф , то по евтино щеше да излезе да туриш скоба на главния водопровод , жалко че майсторите на сондажа са започнали от машината а не от това да проучват по сериозно .
LazarGanev - "Велик майстор"
Проучването си е отделно от копането и не е задължително сондьора да може да открива вода
masterrichi - специалист
Сондйорът се презастрахова с това че той само прави дупката а аз казвам каде да е и колко да е дълбока.Ценатата му беше 40 лв. линеен метър с f 300мм и той си поставя тръбите.А тръбите си ги купувам аз.Абе момчето добре си свърши работата ,само дето този с багетите осра положението и май ще трябва да му навра пръчките отзад.Дано тази тема я чете някой кадърен хидро-геолог и ми се обади.Сондажът ми е нужен защото,най близкото присъидиневане към местното ВИК е на 600 м.и ме карат да си изградя водопровода за моя сметка и накрая да им го даря безвъзмездно,тъй като ще се прекарва на общински имоти,а нашата тъпа община винаги се оправдава че няма пари.В тази тема higro споменава че познава трима дето познават водата срещу 50 лв.консултацията http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=5760
filmatoplo - майстор
Тука двама познати си правиха сондажи , единия намери читави хора -казаха на 25 метра има вода и точно там излезе и има нормален дебит за нуждите му .Другия също прави сонда но на него дебита е слаб -като твоя за 5 минути изчерпва водата и после за часове се пълни дупката отново . :? Сондьорите в двата случая са различни , но и местоположението е различно .
masterrichi - специалист
filmatoplo написа:
, единия намери читави хора .
A можеш ли да ми издириш координатите на :читавите хора: и при мен да си кажат тежката дума.
filmatoplo - майстор
Има 2-3 години от тогава през бума на строителство по морето , едва ли бургаски майстори ще дойдат с техника към софийско.По принцип не се смесват колеги -ще кажат който ти е пробивал да си оправя работата .Сложен казус .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "Сондаж-проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: