Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Милен - майстор
Някой ползвал ли е разглобяеми фитинги за парнаджийска тръба PEX-AL-PEX с маркировка на тях "oSc" :? Какво производство са и надеждни ли са. Продавача ми каза само удобното - италиански. Google нищо не намира :|
filmatoplo - майстор
А сега ,падна ли ми :) и се криеш тука - ся да те метна дето не знаеш . Милене ползвал съм такива - сега дали са били китайско копирано менте , но за първи път сглобките течаха само при напълване на системата без температура-смених всички ракори и се оправи . Термокорект -виж . тук ще ги видиш - иначе аз не съм ги купувал от тази фирма .
Милен - майстор
Използвам 4 такива адаптора на единия бойлер вече 5 години и не са мръднали. Затова взех пак от тях и за бойлера в банята. Просто се озадачих какво производство са и що не намирам никаква информация за тях. Иначе адаптора си изглежда добре направен няма никакви шупли и други признаци за некачествена изработка, гумените О-пръстени на вътрешното тяло изглеждат добре. А иначе тези 5 годишните съм ги разглобявал всака година по веднъж за да отворя и почистя бойлерчето в кухнята. И въпреки тези мои манипулации държат добре.
Милен - майстор
Значи въпросните фитинги (адаптори, ракори или както и да се наричат) са наистина световно неизвестни :? щом до сега само един се обади че е ползвал такива с лош успех. :-D

Тема "Фитинги за PEX ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: