Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
viking - напреднал
каква помпа да използвам.на първо време Насочил съм се към бибо ручеек =50лв кауфланд еинхел=60лв. метро струват ми се еднакви.
Но на по късен етап да кажем другото лято или август искам нещо дето да може да ми задвижи градински пръскачки , (за бибото май е противопоказно) и мисля дали бибото може да се комбинира с хидрофорна помпа с разширителен съд пак в метро ги има по 150 лв и дали ще върщи работа.
А още нещо даите идея как да изкарвам водата по естетично без да се мотаят маркучи нещо като мраморна чешма или фонтанче до кладенеца??? Иначе кладенеца има помещение за хидрофор и наи отдолу на кофража дупка за маркуч. предстои ми да го лепя с камък.
crez - майстор
Аз използвам вече 5 г. такъв тип потопяема, но на друга фирмаhttp://www.adara-bg.com/techinfo/Grundf ... -%20BG.pdf и вадя вода от 14м, няма отказ досега. Не прави компромиси с други видове.

Тема "кладенец 16 м" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: