Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
CASA - специалист
http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=23824
Какво ви е мнението за този продукт?
tinalex - специалист
Това не върши никаква работа.
velsi - Почетен майстор
Пълен боклук!
mamkata - специалист
Точно за този уред обещах на каките в шоурума на Елит Нобелова награда за физика - опитваха се да ме убедят, че може да охладят едно място, без да затоплят друго. Накрая се оказа, че има някакви контейнери с някаква течност, които преди това трябва да бъдат охладени в хладилник. :?
CASA - специалист
mamkata написа:
Точно за този уред обещах на каките в шоурума на Елит Нобелова награда за физика - опитваха се да ме убедят, че може да охладят едно място, без да затоплят друго. Накрая се оказа, че има някакви контейнери с някаква течност, които преди това трябва да бъдат охладени в хладилник. :?
Добре звучи!
Тани - модератор
CASA написа:
Добре звучи!
Кое?
CASA - специалист
Точно за този уред обещах на каките в шоурума на Елит Нобелова награда за физика - опитваха се да ме убедят, че може да охладят едно място, без да затоплят друго.
Това.
Чаро - Акълия
стойте далече от тая пародия на квото и да било нещо за отопление камо ли охлаждане!!!! имам такова чудо на чудесата от доста време :datz: -години и освен йонизатора мисля че друго смислено в него няма!!!!!! :-D незнам колко пари е обикновен йонизатор но тоя е бая голям, скъп, прос, (не прост , а прос!) дисплея е само часовник, обикновена духалка на теси топли по-добре и мисля че ако си пуснеш студената вода на чешмата ще осетиш повече хлад ..... БЕГАЙ ОТ ТОВА ПСЕВДО НЕЩО!!!!! мислех да го модифцирам с изпарител и нагревател от стар хладилник -за спорта, :-D ма се отказах.

Тема "Мнение за този продукт?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: