Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
israeli - специалист
Какво ще кажете за Mitsubishi Heavy SRF25ZMX-S на фона на тези които ми препоръчахте? Дали е по добрия избор да заложа на него?
dundurma - специалист
кажи къде ще го слагаш(щот не видях) спалня,хол и т.н.аз съм малко пристрастен,но ето ти моя съвет от бая изхарчени пари за климатици.имал съм откровени боклуци(от най-китайските),после ДАЙКИНИ,щот си мислех че са МЕРЦЕДЕСИ(а те били А-клас) и сега съм с ЯПОНЧЕТА.
1.НИКОГА не бих си купил повече ЕВРОПЕЙСКА машина.
2.ако е за спалня МИТСУБИШИ,а за другите стаи ШАРП или ТОШИБА DR-серия
israeli - специалист
Ще се монтира в детска стая. Извинявам се, че пропуснах да отбележа.
Искаш да кажеш, че ако сравняваме един и същ клас подови климатици, то Митсубиши е по добрия избор от Дайкин?
Просто утре трябва да направя избора си, а грам не разбирам от климатици и затова задавам малко тъпи и досадни въпроси. :rolleyes:
dundurma - специалист
НЕ СЛАГАЙ ПОДОВ В ДЕТСКА СТАЯ...................купи си стенен с пречистване на въздуха и ако има вариант(макар че не е кой знае какво)с входящо-изходяща аспирация.дай и някакъв бюджет,но знай че това е дългогодишна инвестиция-не се скръндзи
ktamen - специалист
Ако ще се ползва за отопление, климатикът трябва да е долу.
dundurma - специалист
МАЛКИТЕ деца обичат да пипат навсякъде и за това ползвателите не препоръчват подов за детска,ма всеки си носи кръста.
israeli - специалист
Децата са вече големи, на 6 и 7 години, така че няма да го пипат и използват за касичка :)
Бюджетът който съм определил е около 2 хиляди лева.
dundurma - специалист
за тез кинти перфектна стенна ЯПОНКА и ще има баят остатък-ПОСЛУШАЙ МЕ
israeli - специалист
Спрях се на Mitsubishi Heavy.
Има ли съществена разлика между Mitsubishi Heavy SRF25ZMX-S и Mitsubishi Heavy SRF35MX-S?
Според мой приятел, който се занимава с климатици, хардуерно били едни и същи, с еднакви части, но SRF35MX-S модела бил програмиран да работи по силно и ефективно. Дали това е вярно? Не успях да намеря информация в интернет за да ги сравня.

Това са характеристиките им:
Изображение
Имам и подов и високостенен.
Мнението ми е ,че подовия е в пъти по комфортен и безшумен от високостенния.
За спалня и детска е най - доброто решение, никакво течение не прави.

Тема "Избор на подов климатик/Моля за съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: