Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Nimi - специалист
съб юли 09, 2022 6:06 pmgecata82 написа:
съб юли 09, 2022 5:42 pmkrasi92 написа:
Трябва ти статичен аи пи. Дръпни от сайта на фирмата hik-connect и се вържи със серииния номер на двр.
Трябва ли да си правя регистрация или мога да го дръпна и без нея.
За тегленето няма да ви трябва регистрация, но ще е необходима за стартиране на приложението.
valentino76bs - майстор
Имам две IP камери които не мога да ги отворя с мобилните на телефона.Когато съм в нас с wi fi няма проблем.Имам статичен ИП адрес. Преди бях с един стар тп линк и нямаше проблем но го смених с тенда 10.Настроих ип адресите в виртуал сървър на рутера но явно нещо бъркам.Ако някой разбира моля да каже.
velas - специалист
Трябва да са отворени и портовете, които ползват камерите - на рутера и на нет-доставчика.
valentino76bs - майстор
Аз мога ли нещо да направя да настроя и т.н....
Lutchezar - майстор
Можеш да закачиш статия рутер и да видиш кои настройки не съвпадат.
Последна промяна от Lutchezar на нед май 05, 2024 6:31 pm, променено общо 1 път.
valentino76bs - майстор
Хвърлих го .....но е много различен като меню.Звънях на доставчика да дойдат на частно ама не искат.Ще търся някои разбиращ.
petromaniq66 - специалист
Колко стар рутер беше? Модел помниш ли? Да ти подаря един тъп линк 740 с dd-wrt.
valentino76bs - майстор
:-D 741. Благодаря.... то ако знам ,че е от рутера ще си купя нов няма проблем.Най вероятно аз не правя нещо както трябва не ми е силна част.
Lutchezar - майстор
С какъв софтуер си гледаш камерите?

Тема "IP камера през Рутер и 3G Модем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: