• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
torbalan - Дървен философ
ср май 29, 2024 10:08 amLisko написа:
...
Никога не съм видял разлика в бързината на браузърите. Разликите идват единствено от екстеншъните. Ако всички екстеншъни на които държиш ги има в този или онзи браузър - значи няма разлика.
...
Не те разбрах.
Искаш да кажеш, че на по-старо поколение компютри (примерно на 5 - 6 години), инсталирани с уиндоус и линукс нещата ще работят с една и съща скорост ли?
Lisko - майстор
ср май 29, 2024 8:48 pmtorbalan написа:
ср май 29, 2024 10:08 amLisko написа:
...
Никога не съм видял разлика в бързината на браузърите. Разликите идват единствено от екстеншъните. Ако всички екстеншъни на които държиш ги има в този или онзи браузър - значи няма разлика.
...
Не те разбрах.
Искаш да кажеш, че на по-старо поколение компютри (примерно на 5 - 6 години), инсталирани с уиндоус и линукс нещата ще работят с една и съща скорост ли?
Нищо подобно не искам да кажа.
Искам да кажа, че през всичките години като чета кой какъв браузър харесвал -- не разбирам защо, особено като кажат че бил "много бърз".
joro_kem - специалист
ср май 29, 2024 9:12 amDundyTheCroc написа:
Преди бях с BitComet, ама почна да ми прави разни номерца и го смених с qBittorrent, доволен съм.
+1 за qBittorrent
kr1100 - майстор
с много архивна версия съм 3.3.2 и нямам проблеми / Вин 7/
torbalan - Дървен философ
чет май 30, 2024 4:00 amLisko написа:
...
Нищо подобно не искам да кажа.
Искам да кажа, че през всичките години като чета кой какъв браузър харесвал -- не разбирам защо, особено като кажат че бил "много бърз".
А, тук съм напълно съгласен.
  • 1
  • 2

Тема "uTorrent и Microsoft Edge" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: