Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
kkk - специалист
Моля кажете с какво мога да боядисам вратите, които по финансови причини не смених с мдф когато строиха апаптамента, а сега този картон ме дразни и не ми се иска да го мина с едноцветна блажна боя. Вратите, както разбрахте още не са боядисани.
Ще ми се да ги мина с нещо, че да изглеждат по-различни. По магазините ми предлагат обикновена блажна едноцветна боя, на Стройко също не открих нищо.
Може би има някаква блажна боя, която да е с някакъв перлен ефект.
Благодаря предварително на отзовалите се.
dudly - напреднал
Какъв ти е проблемът да са в един цвят? Моя милост направи същото и ги боядисах със супер бяла на Леко. Поне два слоя и изглеждат доста добре, а като смениш и дръжките с нови-супер!
kkk - специалист
Да бе като в болница, и се цапат много пък и ми омръзнаха вече-досега ни бяха такива.
Имах предвид нещо като сатенен ефект.
batkata - напреднал
И ние имаме нужда от съвет по същият въпрос.Нашите врати бяха стари покрити с няколко слоя боя и лак.В момента сме ги свалили с горелка.Смятаме да ги ошкурим,но после с какво да ги боядисаме.И на нас не ни се иска да е обикновена блажна боя.Ето как изглеждат преди да са ошкурени.

Прикачен файл

28.01 018.jpg
28.01 018.jpg (24.67 KиБ) Видяна 4908 пъти

Тема "Боядисване врати шперплат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: