Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Здравейте,
преди известно време бях писал една тема за замзка за пода.Сега искам да питам за съвети отностно ламината.
Сега ще кажа и какъв ми е проблема.
След като ми направиха замазка на пода аз си наредих ламината (който се оказа отвратиутелен,крив боклук),но майната му.Та най-на края го наредих,но изобщо не съобразих отностно растоянието,което трябва да се остави м/у ламината и стената.Проблемът ми е не че няма разстояние,ами че на едно две места разстоянието е супер голямо (4-5,5см.)
Някой може ли да ми даде съвети дали мога и от къде мога да си намера толкова големи прагове или ако не може с прагове да ми каже по какъв начин мога да си реша проблема.
Благодаря ви предварително.
leonardo_vd - модератор
krisskross написа:
Здравейте,
преди известно време бях писал една тема за замзка за пода.Сега искам да питам за съвети отностно ламината.
Сега ще кажа и какъв ми е проблема.
След като ми направиха замазка на пода аз си наредих ламината (който се оказа отвратиутелен,крив боклук),но майната му.Та най-на края го наредих,но изобщо не съобразих отностно растоянието,което трябва да се остави м/у ламината и стената.Проблемът ми е не че няма разстояние,ами че на едно две места разстоянието е супер голямо (4-5,5см.)
Някой може ли да ми даде съвети дали мога и от къде мога да си намера толкова големи прагове или ако не може с прагове да ми каже по какъв начин мога да си реша проблема.
Благодаря ви предварително.
Проблема ти е голям :? Такива лайсни НЯМА
Виж дали не можеш да отстраниш този проблем.
Кажи по-подробно как се стигна до тази разлика и качи някоя снимка.
masteradmin - майстор
Да, качи снимка ще измислим нещо. Не може ли с зеге да изрежеш 2-3 см лайсна и да я вкараш в празното пространство?
Значи, колкото до снимките утре ще кача снимка да видите. Проблема стана ... ми честно казано от невнимание и криви стени :(
Иначе колкото до това да сложа някакво парченце, ми ще пробвам, но незнам дали ще стане :(
Тани - модератор
А от коя страна на паркета е - от късата или от дългата?
EDI - майстор
Най-добре намери един добър дърводелец и си поръчай нестандартни первази.
Ами от късата страна на пламината е голямата дупка.А колкото до дърводелеца това също е вариант,но паричките ме спират.:( Аз затова се обръщам към вас за съвет:)
А снимки ще кача по-късно днекса.

Тема "Проблеми с Ламината!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: