Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
MamaMy - майстор
нед авг 06, 2023 4:46 pmКиррил написа:
нед авг 06, 2023 3:33 pmMamaMy написа:
Защо НЕ ТРЯБВА да се монтират ВИБРАЦИОННИ помпи в сондажи
Подчертавам думата сондажи. В тази тема се говори за кладенец. Четенето не е забранено.
Има проблем в шахтови кладенци.
...Предназначени са за изпомпване на малки количества вода от резервоари и шахтови кладенци .
...
Аз ли недовиждам или само потвърждаваш моите думи с цитата в синьо?
GGK - напреднал
Благодаря на включилите се.

В крайна сметка си взех пак вибропомпа. Този път от Практикер. Ще си пазя касовата бележка вече :-D . Причина за решението - нещо не се убедих, че за моите скромни нужди нещо друго е по-добрата опция.
kr1100 - майстор
съб авг 12, 2023 10:12 pmGGK написа:
В крайна сметка си взех пак вибропомпа. Този път от Практикер. Ще си пазя касовата бележка вече :-
Практикер и признаване на гаранция - различни неща.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт авг 15, 2023 5:29 pmkr1100 написа:
съб авг 12, 2023 10:12 pmGGK написа:
В крайна сметка си взех пак вибропомпа. Този път от Практикер. Ще си пазя касовата бележка вече :-
Практикер и признаване на гаранция - различни неща.
Гаранция в Практикер - носиш нещото, ден след покупка, явно фабричен дефект, ама силно явно и се почва една суматоха, ма идва този идва онзи накрая ффуфф, добре (де) ще ви приемем рекламацията, влезте си вземете ново... Ми не ви ща боклука.. леко оживление - Ми добре тогава, ще Ви върнем парите, но не може да вземете пари, ами си изберете нещо за същата сума... Може и с доплащане.
Дано си ти работи безпроблемно!
vlax - майстор
Същото и в Хоуммакс.Е и...
miroki - майстор
При мен така искат да ми откажат гаранцията, за една врата понеже вратата стояла 20 дена в стаята вкъщи и не носели отговорност, че била крива. А от найлоните нищо не се виждаше, като я взех. А с склада на Ралица условията бяха доста по-лоши от стаята у нас.
И цялата работа е, че не им дадох 80 лв за доставка до нас, 120 лв да ги качат на 6 етаж и забравих колко за монтажа. А крилото дето е криво струва 150 лв. А цялата врата беше 400 и нещо.
Още се водят дебати. Сега ги чакам да се върнат от лятна отпуска 20+дена.
GGK - напреднал
вт авг 15, 2023 5:29 pmkr1100 написа:
съб авг 12, 2023 10:12 pmGGK написа:
В крайна сметка си взех пак вибропомпа. Този път от Практикер. Ще си пазя касовата бележка вече :-
Практикер и признаване на гаранция - различни неща.
Тази пролет върнах там един тример, който тъщата беше изгорила (въпреки, че отричаше, мисля че беше косила мокра трева с нея). Никакви грижи, дадоха ми нов.
kr1100 - майстор
пет ное 24, 2023 1:18 amGGK написа:
вт авг 15, 2023 5:29 pmkr1100 написа:
съб авг 12, 2023 10:12 pmGGK написа:
В крайна сметка си взех пак вибропомпа. Този път от Практикер. Ще си пазя касовата бележка вече :-
Практикер и признаване на гаранция - различни неща.
Тази пролет върнах там един тример, който тъщата беше изгорила (въпреки, че отричаше, мисля че беше косила мокра трева с нея). Никакви грижи, дадоха ми нов.
За кой пишеш едно и също ???

Тема "Каква помпа за кладенец да взема?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: