Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
borchoyor - специалист
вт май 14, 2024 7:29 ambigdragon написа:
553rs
Прегледа ли темата преди да питаш :?:
Ти нямаш впечатления, като гледам май и другите нямат, аз в магазина много съм видял, ама за практика питах.... Професоре....
Indianec 2 - специалист
пон май 13, 2024 11:16 pmborchoyor написа:
Здравейте, някой има ли впечатления от хуск 553rs, гледам я за 1000 лева, мощност като на деуто ми.... Благодаря предварително.

Имам от скоро впечатления, начислиха ми такава служебна на 1 или 2 сезона, тъй като сред колегите съм най-технически грамотен в тая сфера(това според шефа, не се хваля сам)
След обслужване бачка много добре, първоначално нямаше тяга и гореше много, но след престой с бензин в карбуратора се оправи, разкисна се явно..
Ползвам я с квадратна корда 2,7 и един път с нож тройка, вярно коси се редовно но и на запуснати места поработи, няма липса на мощност, 128R примерно на такъв терен окапваше.
borchoyor - специалист
вт май 14, 2024 2:20 pmIndianec 2 написа:
пон май 13, 2024 11:16 pmborchoyor написа:
Здравейте, някой има ли впечатления от хуск 553rs, гледам я за 1000 лева, мощност като на деуто ми.... Благодаря предварително.

Имам от скоро впечатления, начислиха ми такава служебна на 1 или 2 сезона, тъй като сред колегите съм най-технически грамотен в тая сфера(това според шефа, не се хваля сам)
След обслужване бачка много добре, първоначално нямаше тяга и гореше много, но след престой с бензин в карбуратора се оправи, разкисна се явно..
Ползвам я с квадратна корда 2,7 и един път с нож тройка, вярно коси се редовно но и на запуснати места поработи, няма липса на мощност, 128R примерно на такъв терен окапваше.
Това ме интересува, благодаря.
bigdragon - майстор
вт май 14, 2024 1:07 pmborchoyor написа:
вт май 14, 2024 7:29 ambigdragon написа:
553rs
Прегледа ли темата преди да питаш :?:
Ти нямаш впечатления, като гледам май и другите нямат, аз в магазина много съм видял, ама за практика питах.... Професоре....
Чукча писатель, не читатель.
Ако беше кликнал върху линка, щеше да видиш не само моето мнение, но и на други
поназнайващи нещо по въпраса, например dragozow и други...
borchoyor - специалист
вт май 14, 2024 6:04 pmbigdragon написа:
вт май 14, 2024 1:07 pmborchoyor написа:
вт май 14, 2024 7:29 ambigdragon написа:
553rs
Прегледа ли темата преди да питаш :?:
Ти нямаш впечатления, като гледам май и другите нямат, аз в магазина много съм видял, ама за практика питах.... Професоре....
Чукча писатель, не читатель.
Ако беше кликнал върху линка, щеше да видиш не само моето мнение, но и на други
поназнайващи нещо по въпраса, например dragozow и други...
Прав си, писател СИ.... Защо реши, че не съм кликнал, ти си знаеш.... Къде видя мнение, че някой го е ползвал практически, дай да кликам.... Чукча-професоре....
вт май 14, 2024 11:38 amемовлаха написа:
Попаднах на интересно комшийско видео
За разлика от платеното ревю, следващото е наистина интересно.
емовлаха - специалист
Гледах го сабайлем този клип Трифоне, нормално нищо ново. В Сръбския плетен беше интересното за 5г гаранция какво как и що :)

За питането за 553РС ! Не го разбирам Турския ама ич. Раницата е със същия мотор ползват този тип коси за косене на склонове със лешници. Мотора е Японски

вт май 14, 2024 8:59 pmемовлаха написа:
Гледах го сабайлем този клип Трифоне, нормално нищо ново. В Сръбския плетен беше интересното за 5г гаранция какво как и що :)

За питането за 553РС ! Не го разбирам Турския ама ич. Раницата е със същия мотор ползват този тип коси за косене на склонове със лешници. Мотора е Японски
Що сабале, Емо? Петте години си е добра гаранция и съмнителна.
Там само я хвалят, естествено, докато руснака обяснява плюсовете, минусите, разликите през годините...Те това го интересува потребителят.
емовлаха - специалист
Е така де нищо ново от Русия със любов :)

Ей тука нещо по-така
mgbagera - специалист
пон май 13, 2024 6:58 pmkr1100 написа:
Зама - 2 болта и метална планка на прерзерватива за помпене на бензиновата смес. Под тази планка има метална капачка с 3 винта и 1 зъб . Точно тази капачка внимателно я разлепяш зашото мембраната отдолу може да е залепнала и за капачката и за корпуса на карбуратора. Има 2 израстъка от мембраната като О с удължения - тясна част - там залепва яко.
Е моя е walbro, затова не съм те разбрал първия път.

А това ли е ускорителната помпа ?

Прикачен файл

IMG_20240514_223039.jpg

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: