• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
miroki - майстор
Аз не съм забелязал проблем в капачката, но още като я взех, имаше една черта на нея, като ударено. Може да е побългарявана още в магазина и за това да не изпуска.
angelfilev - специалист
kr1100 написа:
изрежете 1 тефлонова шайба на капачка с дебелина 1мм
Кугер , ако не намериш ще ти дам тефлонче без пара
Благодаря, идеята ми харесва!
Лошо е, че машината не е при мен и не зная размерите. Ще се наложи на място да направя тази допълнителна шайба.

Монтажът на фрезата е небрежен. Имаше много не затегнати болтове. Няколко отвора за щифтове на лопатките бяха с по-малък диаметър и ги поправих. Угасна ми 3-4 пъти на по-високи обороти докато се сетя, че не съм отворил крана за бензин и той пропуска. При по-високи обороти бензина не стига. Бял кахър, но минус.
От магазина са ми изпратили и един детайл, който по никакъв начин не се отнася до моя модел. :)
iivanov - майстор
angelfilev написа:
От магазина са ми изпратили и един детайл, който по никакъв начин не се отнася до моя модел. :)
Да не е затъквачка ? :?
koveslav - майстор
kr1100 написа:
изрежете 1 тефлонова шайба на капачка с дебелина 1мм
Кугер , ако не намериш ще ти дам тефлонче без пара
Тефлона не е ли твърд а целта? Аз мисля,че клингеритова гарнитра ще е по-добра.Маслоустойчива гума е перфектното решение,но пък е най-трудна за намиране като материал.
kr1100 - майстор
koveslav написа:
kr1100 написа:
изрежете 1 тефлонова шайба на капачка с дебелина 1мм
Кугер , ако не намериш ще ти дам тефлонче без пара
Тефлона не е ли твърд а целта? Аз мисля,че клингеритова гарнитра ще е по-добра.Маслоустойчива гума е перфектното решение,но пък е най-трудна за намиране като материал.
Не е твърд. Полиамида е твърд. От тефлонова лента с дебелина 0,8 мм съм уплътнявал капачката за масло на Голф3.
То маслоустойива гума, ама само името и такова.
miroki - майстор
С натискане на капачето, леко да хлътне, няма ли да стане?
kuger - майстор
kr1100 написа:
изрежете 1 тефлонова шайба на капачка с дебелина 1мм
Кугер , ако не намериш ще ти дам тефлонче без пара
Имам, благодаря!
Само че, при моя случай пуска от една малка дупчица в капачката.
miroki - майстор
Тя трябва да е за вакуума.
kuger - майстор
miroki написа:
Тя трябва да е за вакуума.
Точно!
imegogo - специалист
и аз имам същата машина на около 20 моточаса е с,но ми прави впечатление че като натисна съединителя издава особен звук от редуктора като скърцане при вас има ли го това ? дали да не му сменя маслото ?
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: