• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 576
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
preslav - майстор
Същото от друг ракурс.

Прикачен файл

P1010027.JPG
пет юни 08, 2018 5:23 pmpreslav написа:
Същото от друг ракурс.
Първия ракурс е много як. Втория иска да покаже, че може и да се подлютите по някое време- тая година, ма пък ако стане чушковината, ще имате люто с години.
Помислете да обогатите почвата.
Градината е за картинка.
preslav - майстор
пет юни 08, 2018 8:37 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юни 08, 2018 5:23 pmpreslav написа:
Същото от друг ракурс.
Първия ракурс е много як. Втория иска да покаже, че може и да се подлютите по някое време- тая година, ма пък ако стане чушковината, ще имате люто с години.
Помислете да обогатите почвата.
Градината е за картинка.
За чушковината си в грешка - щерката изяжда половин "Омния" с пукани чушки за закуска. Добре, че ми е икономична откъм хляб, а то за едно женско цял живот ще требе да работим.
Между другото преди чушките е бамята - някой беше питал, май влакс.
Утре ши късам първа тиквичка. Добре, че бучнах само четри, трите станаха, а като гледам що цвят е напъпил.....Репите ги опитах вече.
Патладжана никакъв го няма, пък ми харесва повече, особено откак са научих да го прая пълнен...
Другата година ша знам, а до тогава пъдпъдъците в купен.
Поздрави градинари!
Димитър Димов - специалист
пет юни 08, 2018 5:19 pmpreslav написа:
Искам да ви подразня с малко снимки, но в същност въпросът не е в дразненето - домати има и на пазара, люти чушки, цветя и какво ли още не. Правим нещата за кеф, искме да ни е цветно, ако розата роди домат няма да и го върнем, но общата идея е да се съчетае полезното с приятното, а не да сме вторачени в зеленчукопроизводството.
Приемам всякави забележки, не отказвам и на идеи, но ние гледаме по този начин на градината.
Не е в дразненето,но успя,а това е моят отговор:
Прикачен файл:
IMG_20160617_104236.jpg
Димитър Димов - специалист
Прикачен файл:
Photo0017.jpg
,на някои от снимките се вижда част от оркестъра по време на антракта.
съб юни 09, 2018 12:34 pmДимитър Димов написа:
Photo0017.jpg,на някои от снимките се вижда част от оркестъра по време на антракта.
Офффф, само да ма остай малко свободен мойта и си заблатявам един квадрат.
Да я пратя за риба ли...???
preslav - майстор
съб юни 09, 2018 12:34 pmДимитър Димов написа:
Photo0017.jpg,на някои от снимките се вижда част от оркестъра по време на антракта.
Браво, браво - достоен отговор, че и с оркестър, а аз моят единствен музикант го уморих лани по невнимание.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 576

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: