• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
koveslav - майстор
Трябва да се провери на място,Иво.Май освен в България и Румъния,другаде такава марка няма.А нашите търговци така обичат да публикуват инструкций,че....
Здравейте отново , днес ходих до Пловдив пробвах мострата скоростите ми харесаха и я купих. Утре я сглобявам и проба...
Преди това минах през "Гардения" и "Градина" имаха само 9 к.с. Видяха ми се детски а освен това продавачите започнаха да плюят всички
други марки . Като ги загледах еднакви китайчета с различни емблеми.

Много Ви благодаря за мненията!!!
iivanov - майстор
bobycamaro написа:
Здравейте отново , днес ходих до Пловдив пробвах мострата скоростите ми харесаха и я купих. Утре я сглобявам и проба...
Преди това минах през "Гардения" и "Градина" имаха само 9 к.с. Видяха ми се детски а освен това продавачите започнаха да плюят всички
други марки . Като ги загледах еднакви китайчета с различни емблеми.

Много Ви благодаря за мненията!!!
Честито и да ти е здрав кръста . :partyman: Направи едно снимково ревю , че май друг не се престраши , за такава машина .
chicho_mitko - специалист
Здравейте, за да не пускам друга тема пиша тук. Имам намерение да взема мото-фреза, мястото не е голямо - около 200, максимум 300 квадрата. Не живея там и ми е много трудно да намирам работник да го прекопае, имам малка електрическа фреза, но преди това пак си трябва копане. Насочил съм се към този модел Alpina Crono 75RG, но обмислям и вариант с обсъжданата Гардения във темата (тя е към 900 лв, а Алпината - 600лв, но със гаранция 5 години).https://www.mr-bricolage.bg/catalog/mot ... 33841.html
iivanov - майстор
Няма лошо в алпината , щом е само за фрезоване .
Багериста - специалист
Колега, аз притежавам гардената която е за 629лв в сайта който си показал. Много съм доволен от нея , обработвам лозе около половин декар,и всяка пролет фрезовам празен двор около 2 декара който е изоран през есента.Тази пролет ще направи 4 години. Моят съвет е ако ще фрезоваш лозе или овошки ,или между други насаждения или парчетата са ти по малки да си вземеш фреза със задна скорост. Макар че аз имам 2- 3 приятели с фрези с заден ход ,но не го ползват че много падал ремъкът. Моята няма заден ход и не мога да ти кажа дали е така със сигурност . Ако желаеш обади ми се на тел 0899575087 ще отговоря на всичките ти въпроси с удоволствие
Krass - майстор
Без задна не вземай.
chicho_mitko - специалист
Ами още не съм я купил, нещо не ми хвана окото. Нищо чудно тези дни да я взема (алпината де). Гарденията идва с доста аксесоари, ама май няма да ми трябват - ще работи основно като фреза. Да, на малки парчета е градината - 3.5 Х 12 метра, другото наполовина (но е с наклон), а имам и горе-долу толкова в съседния двор, който също ползвам. Но както казах искам да съм независим и когато ми е кеф да я извадя и да я ползвам. Ще трябва да и разглобя кормилото защото е по-висока от вана, но това са бели кахъри. А и гаранцията е добра.
Багериста - специалист
Колега взимай не се ослушфай. Миналата година един мой съсед горе долу по това време (началото на март) идва оглежда моята ,работи малко с нея и реши че ще си купува.Днес утре ,днес утре,и към средата на април така модерно търговците вдигнаха цените с около 50-60лв на всички мотофрези,просто им дойде сезона.Тук там имаше промоций но като звъннеше по телефона отговора беше ПРОМОЦИЯ ИМА НО ПРОДУКТА Е ИЗЧЕРПАН :?
imegogo - специалист
здравейте при мен е факт първата повреда,протече левият семеринг на оста на редуктора за информация семернгите са специализиране или поне така ми отговориха в няколко магазина за семеринги за щастие във вносителите на машните и по-големите сервизи и магазини се намират стоейки зад кормилото левият е по-големият и струва 15-16лв,а десния е по-малък и струва 12 лв
като ми остане време ще ги снимам

п.п маслото което източих от редуктора беше пълно със стружки според мен това е от разработването на металните части,моят съвет е да го подмените профилактично казаха ми,че събира 0.900 мл маслото е EP 90 струва 4-5 лв/л наливно
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: