съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа: Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник.
Може метода да проработи и при поликрабоната.
съб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа: Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник.![]()
Може метода да проработи и при поликрабоната.
![]()
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: