Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа:
Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.
Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник. :-D
Може метода да проработи и при поликрабоната.
:partyman:
vlax - майстор
съб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:
съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа:
Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.
Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник. :-D
Може метода да проработи и при поликрабоната.
:partyman:

Ти намери на кого да го кажеш :) той kr1100 е цар на поялника.Сега като го прочете ще ти разкаже как се прави дупка с поялника на мулчиращото :)

:partyman:
kr1100 - майстор
Отдушник

Прикачен файл

.trashed-1785168290-IMG_20260627_115202894.jpg

Прикачен файл

IMG_20260627_115343157.jpg

Прикачен файл

IMG_20260627_115238831.jpg

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: