Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hameleon - специалист
MamaMy - майстор
Ние с един съсед това сме го патентовали. Половин село се извървя да види какво правим и никой не повярва, че заварявам колове за домати и краставици :-D
И нашата арматура е по-дебела :wink:
VLADO66 - майстор
Мойте от 20 години са ф14 рифел.като стане време ги набивам с теслата,нама да гният няма нищо :cool:
shotik - майстор
Аз също съм направил за градината 24 бр. колци от арматурна рифелована тел Ф12 ,по 2.5 м дълги .
Освен тях имам и дървени,които са от две парчета по 0.6-0.8 м. и по средата се съединяват с парче от ПВЦ тръба ,като дървените части са заоблени с диаметър ,позволяващ да влизат в тръбата и така се ползват,есента ги разглобявам и заемат по-малко място от такива ,които са с цялата им дължина.
Чаро - Акълия
То интересното не е в метала като материал, а дъгите заварени по колеца.
Знам със сигурност кой тип хора имат особен интерес към тези колци. От опит. После пада голямо обикаляне по пунктовете за скрап :x
:lol:
VLADO66 - майстор
Тия дъги са да не си играеш да ги връзваш, ама като сложа такива обръчи на 90 кола няма къде да ги прибера :)
MamaMy - майстор
К'во правя аз в темата при едрите земеделски производители? Аз само направих колците. 20 броя :)
VLADO66 - майстор
MamaMy написа:
К'во правя аз в темата при едрите земеделски производители? Аз само направих колците. 20 броя :)
Що бе -доматките си ги изпапкваме и слагам петшеесе буркана за зимата :cool:
gogata1987 - специалист
Идейно. Ама, ако си направя такива за вилата, на втория ден няма да ги намеря сигурно. :lol: Та, затова старата технология - дРЪвени колци и канапче. :?
nikolson - майстор
gogata1987 написа:
Ама, ако си направя такива за вилата, на втория ден няма да ги намеря сигурно. :lol:
Расисти! Това са си техни специфични културни потребности. Явно не приемате различните... :axe:

Тема "Удобни колове за домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: