Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
пет сеп 04, 2020 8:57 pmТрифон П.Трифонов написа:
На село нета е слаб.
Ми пусни си оптика. Няма ли в района свестен доставчик?
А иначе просто отбелязвах факт но ... благодаря!
:partyman:
пет сеп 04, 2020 11:25 pmhidrazin написа:
пет сеп 04, 2020 8:57 pmТрифон П.Трифонов написа:
На село нета е слаб.
Ми пусни си оптика. Няма ли в района свестен доставчик?
А иначе просто отбелязвах факт но ... благодаря!
:partyman:
То там обикновено ВКШ няма, а като ми кажат оптика и се намествам една фигурка (170) в ъгъла между две линии.
Тепърва ще ставам истински селянин, в стремеж да развия градинарските си умения. Инак, тука фърча със 100.
Вероятно няма нищо написано за доза, на опаковките, но като знаем колко процента азот има в карбамида...
Вместо просто да споделиш опаковките си, можеше да обадиш на Преслито, а и на всички ни колко, на какво, за какво и кога се ползва пустата пущина.
То затуй ни висят имената на боклука я, хахааа.
hidrazin - майстор
съб сеп 05, 2020 8:12 amТрифон П.Трифонов написа:
Тепърва ще ставам истински селянин...
Готвиш се за пенсия ли? :-D
Имам едни спомени от една друга тема. Гледай да не изтървеш срока - ЦЪК
:partyman:
kr1100 - майстор
[quote=hidrazin
Ми пусни си оптика. Няма ли в района свестен доставчик?
[/quote]
То предлагат "кутийки" за нет и ТВ дето можеш да си ги пренасяш от къщи на село.
Миналата година А1 ми набутваха оферта за такава джаджа , ама след като съм на оптика за няма и 10 лв . от какъв зор да се набутвам ?
Последна промяна от kr1100 на съб сеп 05, 2020 10:15 pm, променено общо 1 път.
съб сеп 05, 2020 6:51 pmhidrazin написа:
съб сеп 05, 2020 8:12 amТрифон П.Трифонов написа:
Тепърва ще ставам истински селянин...
Готвиш се за пенсия ли? :-D
Имам едни спомени от една друга тема. Гледай да не изтървеш срока - ЦЪК
:partyman:
След около година придобивам правото, а до заветната граница има още малко. Не съм решил още.
Следващите 5, ако е рекъл шефа, ше са по Енерция и на село, пък със струйник или без шланг, се тая.
...и в градинката, естествено.
После- секи ден Рожден ден, еееевентуално.
Благодаря!
Andri01 - майстор
Не. Всеки нов ден е първия ден от остатъка на живота ти. :) :partyman:
съб сеп 05, 2020 8:21 pmAndri01 написа:
Не. Всеки нов ден е първия ден от остатъка на живота ти. :) :partyman:
Добре де, твойта крава да е мъшка!
...или
- Всеки нов ден- първа копка в градината!
Напрао кат комунистически лозунг, хахаааа!!!
kuger - майстор
съб сеп 05, 2020 7:47 pmkr1100 написа:

То предлагат "кутийки" за нет и ТВ дето можеш да си ги пренасяш от кЪщи на село.[/b


Само къде има една мъъничка подробност - /само/прехвалените оператори предлагат в селата "0", не, "-" обхват! И тия "кутийки" стават само да замериш някой представител на съответния оператор.
Това от горчив опит го казвам!
kr1100 - майстор
съб сеп 05, 2020 10:09 pmkuger написа:
съб сеп 05, 2020 7:47 pmkr1100 написа:

То предлагат "кутийки" за нет и ТВ дето можеш да си ги пренасяш от кЪщи на село.[/b


Само къде има една мъъничка подробност - /само/прехвалените оператори предлагат в селата "0", не, "-" обхват! И тия "кутийки" стават само да замериш някой представител на съответния оператор.
Това от горчив опит го казвам!

То аз съм лесен. Мойто 'село" е - на цели 800 м от Вятърната нагоре/преди време края на града/.
kuger - майстор
съб сеп 05, 2020 10:22 pmkr1100 написа:
съб сеп 05, 2020 10:09 pmkuger написа:
съб сеп 05, 2020 7:47 pmkr1100 написа:

То предлагат "кутийки" за нет и ТВ дето можеш да си ги пренасяш от кЪщи на село.[/b


Само къде има една мъъничка подробност - /само/прехвалените оператори предлагат в селата "0", не, "-" обхват! И тия "кутийки" стават само да замериш някой представител на съответния оператор.
Това от горчив опит го казвам!

То аз съм лесен. Мойто 'село" е - на цели 800 м от Вятърната нагоре/преди време края на града/.

Късметлия, аз съм на около 8-10 км от най-близката клетка. След разправии с няколко оператора ми беше обяснено, че нямат интерес от поставяне на клетка за покритие.
Е, как да не им и....ш ма...та?
По принуда имах карти и на трите оператора, сори, на тримата крадци, сега са две, скоро ще е само една!
По принуда плащам три плана за интернет, ползвам ЕДИН, който що годе става! Изключвам този в града, той е отличен.
пп: Не бях коректен, два от плановете биват, третия, за който ме излъгаха, сега отлежава в кутията си /прехваления рутер 4G на .../ и чака ред за връщане. Мога и опера..., лъжеца да напиша.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: