Мнения и въпроси за хола
michael78 - специалист
Моля за съвет на каква височина от готовия под се слагат аплиците?Мерси предварително!
vladtod - специалист
дай височина на стаята?
Emerald - модератор
==.
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:13 am, променено общо 1 път.
michael78 - специалист
Височината на стята е стандартна -260см-ако не се лъжа. За останалата подредба намам съвсем пълна представа, но сега е момента за прекарване на кабелите.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:10 am, променено общо 1 път.
meriko - напреднал
На 60-70см, като мериш от тавана.На стената срещу прозореца-не.На другите две срещуположни- по един, центрирани(на средата на стената)Като си прокараш кабелите си готов, после можеш да мислиш на спокойствие какъв модел аплици-препоръчвам ти матово стъкло.Стигни дотам, дай повече инфо за мебелите и предполагам , че ще харесаш някое предложение.И аз имам аплици в хола-харесва ми, че светлината е приглушена и се създава топлина :roll: А ако ти трябва и по-ярко осветление винаги може да допълниш един семпъл лампион, който да ти се връзва с аплиците :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Имаме си двама активни дизайнера ... ха, дано е приятно забавно!
Относно коментара - те хората почти никога не мислят и почти винаги действат наопаки, не се коркайте.
Emerald - модератор
[==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 3:08 am, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Опаааа, я по-спокойно. Тя поне има диплома.....
meriko - напреднал
Съжалявам, че въобще се регистрирах тук при това отношение :sad:
Аз също забелязах куп абсолютно неадекватни твой изказвания, но възпитанието ми пречи да ги коментирам толкова грубо.
Относно дипломата-имам две плюс доста специализации в Германия и Австрия.Все си мисля, че интериорните дизайнери във Виена разбират нещо, щом са преценили, че ставам за тази работа.
Един съвет:опитай се да се държиш с необходимото уважение към другите.
По темата:опитвам се да съм полезна, това ми е работата и за нея ми плащат.Досега не съм имала недоволни клиенти.

Тема "Аплици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: