Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Валериус - специалист
Събужда се Адам със страшно главоболие. Изправил се и усетил болки в ребрата. Провикнал се:
- О Господи, главата знам защо ме боли, но ребрата от какво?
- А сещаш ли се като се напи, кой си поръчва курви? :-D
chapara - майстор
Видях кола с надпис на бронята: "Аз съм ветеринар, затова карам като животно."
Сега разбирам колко много са гинеколозите по пътищата... :-D :lol:
Andri01 - майстор
Те и уролозите не са малко ,струва ми се.Че и предимно са с лъскави...задници :butthead:
П.С.: Грешка,как се казваха докторите дето са по специализация се занимават с "кърмата" човешка? Проктолози май бяха? :?
darakchiev - специалист
-Абе тате, чичо Иван каза, че ще ми даде едни маратонки ако му направя свирка..
-Кви маратонки бе ти луд ли си!??!
-Ми е тия...

.............................................................


-Тате, какво правиш?
-Лъскам кура татковото... въртя си чикия... гледай и се учи, че скоро и ти ще правиш така...
-Защо...!?
-Защото започва да ми се схваща ръката...
Andri01 - майстор
- Майсторе, сезало ти сеЙ скинал,гъзо ти види...
- Ееби га ...
... Оооох, не бре керата...дай киреч!
- Ми майсторе ти каза бе... :(
stiv1961 - майстор
На един мъж от Перник вече не му ставала оная работа. Жена му била яко крива и не го възбуждала. Пил виагра, мазал се с какво ли не. Накрая попаднал на един доктор, който му дал шест хапчета и му казал да пие по едно на месец. Мъжът си казал наум "Абе, ще ти чакам аз толкова време, заеби!". Вечерта ги изпил наведнъж, а оная му работа станала чугун.
И като почнал жената, съседката отгоре, съседката отдолу, минал целия вход, после целия блок, абе, почти цял Перник минал. След три дни отива човекът унил при доктора с обяснението, че само му се плющи и така също не се живее. Докторът се ядосал, защото лекарството било експериментално и нямало инструкции при предозировка. Все пак му казал, че логически, ако прекара ток през каламбаците си, може и да прекъсне чугунената си ерекция. Мъжът се прибрал в квартала. Било събота. Отишъл пред входа на блока при своя Голф 2, а всички живущи в блока наизлезли по балконите, за да видят притеснено какво ще стане.
Човекът си свалил гащите, извадил две жици от акумулатора и точно тогава от един етаж се чул истеричен вик:
- Бегайтееее, тоя презарежда!
Andri01 - майстор
Основно правило при зимния секс: на когото му тече носа,той е отдолу!:)
big_death - специалист
Последния пост какво общо има със вицовете ??? :?
chapara - майстор
Резултати от проведената акция "Ден без псувни"
- пълна парализа в работата на всички автосервизи.
- спрени всички товаро-разтоварни и хамалски операции.
- футболистите въобще не разбраха указанията на треньора преди мача.
- местните жители не можаха да дадат смислен отговор на въпроса " Къде?"
- учителките в детската градина въобще не успяха да сложат децата да спят. :lol: :-D

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: