Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
hidrazin - майстор
вт май 21, 2024 12:40 pmТрифон П.Трифонов написа:
Как ше го заритам!
:? Преди 15-тина години близо до наше село едно приятелче (рибар) беше за риба на един близък микроязовир.
Оказа се че трудно се бяга от ягуар с матор Балканче и то из мокра трева и кал... :-D
Е, нищо не стана но уплахата му остана. И сега като разказва очите му се изцъклят.
(ягуара се казваше Олег)
:partyman:
вт май 21, 2024 12:59 pmhidrazin написа:
вт май 21, 2024 12:40 pmТрифон П.Трифонов написа:
Как ше го заритам!
:? Преди 15-тина години близо до наше село едно приятелче (рибар) беше за риба на един близък микроязовир.
Оказа се че трудно се бяга от ягуар с матор Балканче и то из мокра трева и кал... :-D
Е, нищо не стана но уплахата му остана. И сега като разказва очите му се изцъклят.
(ягуара се казваше Олег)
:partyman:
Истински ли? Ухааааа!!! Обичам котенца. В момента се грижим за останалите осем живота на един малък 5U. Намерих го безжизнен миналия Петък.

https://photos.app.goo.gl/WygMfQNw8rdkgERj6
Беше в реанимация два дни капитана, но вече прави 40-50 сантиметрови спринтове. Остана да изгладим завоите само, че ги взимаме на "комбати".
hidrazin - майстор
вт май 21, 2024 1:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
Истински ли? Ухааааа!!!
Да - ЦЪК Само малко съм объркал годините.
И бая кофти мирише говедото... :-D
:partyman:
вт май 21, 2024 1:39 pmhidrazin написа:
....
И бая кофти мирише говедото... :-D
:partyman:
Впечатляващо!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт май 21, 2024 1:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
]
Истински ли? Ухааааа!!! Обичам котенца. В момента се грижим за останалите осем живота на един малък 5U. Намерих го безжизнен миналия Петък.

https://photos.app.goo.gl/WygMfQNw8rdkgERj6
Беше в реанимация два дни капитана, но вече прави 40-50 сантиметрови спринтове. Остана да изгладим завоите само, че ги взимаме на "комбати".
Ох, котьооо :-) Обичам късокосмест копринен черен котак. Въпреки жегите, слагай му две бутилки гореща вода, покрити с хавлия, да се гушка
вт май 21, 2024 2:12 pmn_a написа:

Ох, котьооо :-) Обичам късокосмест копринен черен котак. Въпреки жегите, слагай му две бутилки гореща вода, покрити с хавлия, да се гушка
Такива бяха напътствията и от "Елпида". Да, рекламирам ги.
Сторено е, докато в момента Петуний е в грижовните им ръце- оставих го на обяд за антибиотик и понеже утре съм на дежурство.
След това ще си мъркаме у дома. Снощи даже се заиграхме, но сутринта ми опика чаршафите!

Преди Нова година ми спасиха Рошко.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт май 21, 2024 2:18 pmТрифон П.Трифонов написа:
... но сутринта ми опика чаршафите!...
Гледала съм котета от твърде невръстни... направо си е радост, да ти опикае
Kumay - майстор
вт май 21, 2024 1:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
... Обичам котенца. В момента се грижим за останалите осем живота на един малък 5U. Намерих го безжизнен миналия Петък.

https://photos.app.goo.gl/WygMfQNw8rdkgERj6
Беше в реанимация два дни капитана, но вече прави 40-50 сантиметрови спринтове. Остана да изгладим завоите само, че ги взимаме на "комбати".
Адмирации!
И аз гледам един вече пораснал, който беше със счупен таз и луксация на ляв заден крак. Таза си го самоизлекува без да му слагат пластини.
После му махнаха ябълката и сега е на "мускулна става" - мускулите държат костите, но това не му пречи да скача на 1.2 м височина от място. :)
А, и операция на херния, коята мислехме за хематом правихме.
вт май 21, 2024 3:12 pmKumay написа:
Респект!
bigdragon - майстор
Щом се хвалим, да покажа и нашия Найден.
Найден е, защото е намерен...
Прикачен файл:
Найден 20240521_154806.jpg

Тема "Клипчета! (... напишете резюме на постнатите линкове)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: