• 1
  • 2
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
The_FAN - специалист
Днес се изумих в един бар в Студентски град как не е паднал тавана още...имена няма да споменавам. Висеше 8 см :!: в средата
Фигурите не бяха хващани към тавана с профил а само обърнати към него и зашпакловани... Двойна конструкция през 60 см. - носещите CD-та през 2 метра :shock: :irre: :megaeek: ако за у тях си го правеха майсторите - добре (стига да не канят гости и да са ергени), но в бар ? с над 100 места... и голяяяям дансинг, с яка музика и силен бас......
ЛУДИ !!!!
Аааа ето и снимки да видите че нищо не знаете за това как се използва анкерфикс (бърз окачвач), и как се намества телен окачвач на правилното място :)

Прикачен файл

3.JPG
3.JPG (38.28 KиБ) Видяна 7293 пъти

Прикачен файл

2.JPG
2.JPG (40.41 KиБ) Видяна 7293 пъти

Прикачен файл

1.JPG
1.JPG (39.02 KиБ) Видяна 7293 пъти
vidrata - специален-специалист
Браво бе ,тея са избили кочината направо.Ама като няма контрол така се прави т.е. и другаде съм виждал подобни творения.Щот по хотели идруги големи обекти все назначават жени (поне аз така съм забелязал) за домакинки и управителки и майсторите лесно ги лъжат.После ходи се оправяй ,ама така ще е като е шибана държавата и всичко в нея ще е шибано, дори и ГК :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
.....и хънтър с тиксо...
vidrata - специален-специалист
И фаянс със плюнка може но това е друга тема.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, сега споделям видяно.
Palawnik - специалист
Когато определящо е цената така се получава. Каквито цените такова и качеството. Няма как при цена на 1 кг кренвирш 4 лв да очакваме да има месо в него. Няма как когато се сваля цената да очакваме от майстора да знае как се „как се използва анкерфикс (бърз окачвач), и как се намества телен окачвач на правилното място”
Каквато ни държавата такива ни и майсторите.
Вчера ми разказаха един виц.
Двама старци си седят и си пият. Над тях прелита баба Яга и еднят каза:
- ЕЕЕХХХХ наборе, каквато ни държава такъв ни и Батмана.
Можем на да кажем:
Каквато ни държава, такива ни и майсторите и кренвирша. :lol: :prost:
Takezo Sensey - модератор
"МНОГО ДОБРО" изпълненение , как не съм се досетил по рано :?
asinka - специалист
vidrata написа:
Щот по хотели идруги големи обекти все назначават жени (поне аз така съм забелязал) за домакинки и управителки и майсторите лесно ги лъжат.После ходи се оправяй ,ама така ще е като е шибана държавата и всичко в нея ще е шибано, дори и ГК :lol:
И после аз съм била все в опозиция
:lol: :lol: :lol: :lol:

И колко още опозиция има да видиш, и не само от мен, ами и от всички жени във форума, не е истина :)
vidrata - специален-специалист
Продължавай.Аз не съм в опозиция ,просто което не ми харесва си го казвам, нито се заяждам нито нещо друго.Пък и нали в спора............Все пак мерси,че пак се заяде, така ме държиш във форума иначе бих избегал :lol: .На плаж :wink: .
The_FAN - специалист
Palawnik написа:
....
Каквато ни държава, такива ни и майсторите и кренвирша. :lol: :prost:
предвид часа в който пиша...в тая държава има и майстори като хората, има и кренвирши с месо..... има и майстори с кренвирши :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Ето така се прави окачен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: