• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
shotik - майстор
На всички го казвам,то дали ще е вода ,вятър ,огън и др. когато го преживееш ,тогава си даваш сметка какво е станало.
Аз съм преживявал подобно нещо,имал съм три пожара в локомотиви и в събота огън при мотора на колата ми.
pavkatay - майстор
Това е доста гадничко. Водата съсипва всичко....
Тук имам някои снимки от вчера. Белята не е толкова голяма ,но все пак водата е много.Пораженията са само на земеделски площи и то не много както преди 5 години-тогава нивото беше поне 2-3 метра над сегашното. Докъдето поглед стигаше беше само вода :shock:
Мястото е моста на р. Искър между с. Ореховица и с. Брегаре.


пп На това място е снимана сцената с бягството на героя на Иван Иванов от ТВУ-то във филма 'Всичко е любов'

Прикачен файл

P1010065.jpg
P1010065.jpg (95.66 KиБ) Видяна 6832 пъти

Прикачен файл

P1010063.jpg
P1010063.jpg (51.07 KиБ) Видяна 6832 пъти

Прикачен файл

P1010062.jpg
P1010062.jpg (78.96 KиБ) Видяна 6832 пъти
petkov_75 - специалист
Защото няма никакъв смисъл!НЕ ПЛАЩАТ!!!Съсед,на който му съсипа цялата къща предишния път и беше застрахован,му платиха само някакви мижави пари! :evil: За община въобще няма да говорим!Думите на кмета бяха "Който е на приземен етаж да се качва на втория етаж,защото се чака голяма вълна."! :evil:Въпроса "А,който няма втори етаж какво да прави?" остана без отговор! :? Да не говорим,че не даде телевизиите да снимат,а ги заведе там,където той реши! :axe:
Последна промяна от petkov_75 на пон дек 06, 2010 6:07 pm, променено общо 1 път.
peter_m - специалист
Като стана въпрос за много вода - Марица в Пловдив 2005. :shock:

Прикачен файл

DSC01167.1.jpg
DSC01167.1.jpg (31.04 KиБ) Видяна 6812 пъти

Прикачен файл

pict01717pq.jpg
pict01717pq.jpg (20 KиБ) Видяна 6812 пъти

Прикачен файл

pict01692au.jpg
pict01692au.jpg (15.22 KиБ) Видяна 6812 пъти

Прикачен файл

pict01674zl.jpg
pict01674zl.jpg (23.5 KиБ) Видяна 6812 пъти
aiako - специалист
Айде бе не плащат, протече МОЯ метална тръба в банята която беше станала на вестник, платиха си ми цялата стена с плочките от към която беше тръбата. Не казвам че плащат всичко и много, но поне не си на пълна загуба ами ~-30%
ralev - специалист
За някой мъка за други веселба с лодка http://www.youtube.com/watch?v=eiW5tRbT ... r_embedded
petkov_75 - специалист
aiako написа:
Айде бе не плащат, протече МОЯ метална тръба в банята която беше станала на вестник, платиха си ми цялата стена с плочките от към която беше тръбата. Не казвам че плащат всичко и много, но поне не си на пълна загуба ами ~-30%
Не мисля да коментирам този пост!Вижте видеото с най-засегнатия комшия и може пак да говорим!
http://bnt.bg/bg/news/view/42431/kyshti ... odnenijata

П.п.А ето и малко видео от тази сутрин!
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/rep ... ejite.html
  • 1
  • 2

Тема "Да се смееш ли,да плачеш ли?!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: