Фалшиво масло Deutsche Markenbutter
Аз лично не знам до кога ще галим по главата "бизнесмени" престъпници и няма да ги вкарваме в пандиза?
Глобили двете фирми с някакви си 309 000 ЛевРо (общо).
Боли ги оная работа. Това е цената на 2-3 нови, читави автомобила...
Тея си попадат направо в Чл. 211 от НК :

Аз лично не знам до кога ще галим по главата "бизнесмени" престъпници и няма да ги вкарваме в пандиза?
Глобили двете фирми с някакви си 309 000 ЛевРо (общо).
Боли ги оная работа. Това е цената на 2-3 нови, читави автомобила...
Тея си попадат направо в Чл. 211 от НК :
наказанието е лишаване от свобода от три до десет години. Съдът може да постанови конфискация до една втора от имуществото на виновнияЩото не им е за пръв път... Нагли.


