Е ся проверявам си пощата и гледам писмо от КАТ и кат се замислих що на тая поща нали скоро получих на другата поща.
Айде отварям да видя сайта едно към едно на вид, обаче адресите лекинко различни, ето оргинала, сигурно го знаете ма все пак.
https://e-uslugi.mvr.bg/services/obligations
и леко фалшивия адрес
https://e-uslugi.gov-mvr.net/bg/
Забелязахте ли разликата.
А писмото пристига от този адрес
mvr-izvestia@eglobalpay.com
А истинското пристига от
edelivery@egov.bg
Та гледайте Фнимателно адресния бар кво пише, щото са го направили мноо яко даже има да си платиш глобата.
Айде отварям да видя сайта едно към едно на вид, обаче адресите лекинко различни, ето оргинала, сигурно го знаете ма все пак.
https://e-uslugi.mvr.bg/services/obligations
и леко фалшивия адрес
https://e-uslugi.gov-mvr.net/bg/
Забелязахте ли разликата.
А писмото пристига от този адрес
mvr-izvestia@eglobalpay.com
А истинското пристига от
edelivery@egov.bg
Та гледайте Фнимателно адресния бар кво пише, щото са го направили мноо яко даже има да си платиш глобата.
