Всичко за дърводелството
Здравейте!

Някой може ли да подскаже как да се свали циркуляр от палет? За съжаление не разполагам с кран или мотокар. Циркулярът тежи около 180кг.

Благодаря!

Снимка: https://ibb.co/5Xh3Bjkz
iliya_i - майстор
180/4 = 45 kg.
4-ма са достатъчни.
съб юни 27, 2026 3:31 pmiliya_i написа:
180/4 = 45 kg.
4-ма са достатъчни.
Благодаря, май така ще стане :-D
MamaMy - майстор
Това пък е супер лесно. Този палет прилича на чам. От своя страна циркуляра е желязо. Изгори палета и ще ти остане само желязото.

Тема "Как да свалим циркуляр от палет без кран" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: